Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Návštěva tetičky

1. dubna 2007 v 20:05 |  Deníček
TAkže včera jsem musela uklízet protože dneska měla přijet tetička z Brna, Zuzka a "snoubenka" tetinýho syna, která je taková malá(vlastně spíš velká) šmejdilka. No a mamka měla strach, že nám prošmějdí celej barák a zhodnití jak to u nás vypadá.
Ráno jsem se vzbudila kolem 9:15 a už jsem slyšela štěkat naši nelinku na dvoře: "Přijela tetička, honem všichni pojdtě sem." Naštěstí je "snoubenka" jenom dovezla a pak jela s tetiným synem na Mušov, že pro ně potom někdy odpoledne přijedou. Hned ja "snoubenka" a syn odjeli, jsem si vzala knížku a četla si abych nemusela vylejzat z pelechu a v pyžamu na dvůr, přečetla jsem si kapitolu pak se převlíkla a šla do kuchyně přivítat návštěvu.
No i když je to neslušný tak jsem v 11 zalezla k televizi a dívala se na můj favourite seriál Čarodějky. V reklamě jsem snědla polévku a druhej chod si vzala do obýváku a dívala se dál na TV. Po skončení seriálu jsem hodila talíř do kuchyně na umytí a šla si pokecat za návštěvou ale asi za 30 minut mě to přestalo bavit tak jsem šla hledat útěchu opět k televizi našla jsem ji v nějakém filmu Láska v Benátkách no prostě romantika na druhou docela to pomáhá když máte depku. Pak jsem zase vykecávala s naší návštěvou a nakonec jsem si šla číst opět povinnou četbu Saturnina. Slyšela jsem jak přijel nevlastní bratranec, ale nechtělo se mi vylejzat z mého království a tak jsem pokračovala ve čtení do půl hodiny po bratranci přijela i "snoubenka" a syn pro tetičku. Když odjeli bylo něco kolem 17:30 tak jsem vylezla ze svého království a šla se najíst.
Ke konci dne si sedám k počítači a protože nikdo není na ICQ zakládám si blog a píšu do něj tenhle článek o dnešním dni. Možná bych tu mohla napsat ještě něco ale obávám se že by mě někdo kdyby se to dozvěděl zabil tak to sem raději nebudu psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koná se u vás taky mega úklid před nějakou ohlášenou návštěvou nebo svátkem?

ano, vždycky 27.3% (3)
ano, někdy. Podle typu návštěvy 45.5% (5)
ne, máme uklizeno pořád 18.2% (2)
ne, bordel je přece pro inteligenty a pořádek pro blbce 9.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama