Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Pár vtípků, který mě fakt dostaly

27. dubna 2007 v 13:03
Víš jaká je mužská smrtelná choroba na sedm?
Rýmečka
Proč je muž lepší kuchař než žena??
Protože muž dovede s jednou nudlí a dvěma vejci udělat nákyp na 9 měsíců

Rybář doma pyšně ukazuje svůj úlovek manželce a zasněně vypráví, jak to bylo na jezeře pěkné. Najednou mu vpadne do řeči manželka: "Právě volali z obchodu s rybami, že sis tam prý zapomněl peněženku i s doklady!"
Má to osm mohou a IQ 60? co je to?
4 muži sledující fotbalový zápas.
Víte proč mají chlapi penis?
Kdyby ho neměli nikdo by se s nima nebavil.
Pan Kalianko si ve čtvrtek večer jen tak v pantoflích skočí se džbánkem pro pivo. Vrátí se v pátek, postaví džbán a povídá: "To jsou, holka, všude hrozný fronty..."
Přijde pan Kalianko k věštkyni, která mu nabízí za stovku budoucnost: "Já bych potřeboval spíš minulost - zjistěte mi, ve které hospodě jsem včera nechal peněženku s výplatou!"
Referuje manželka manželovi o nehodě sousedky: "Tak si představ, že jí tu nohu museli amputovat." - "Nekecej, ještě, že jí jí nemuseli uříznout!"
Kdy muž ztrácí 99% inteligence?
Když se rozvede!

Pan Kalianko na baletu: "To je hrozný, šetří už se všude - než by přijali vysoké baletky, nutí ty malé chodit po špičkách!"
Kdy chlap pomýšlí na večeři při svíčkách?
Jen tehdy, když vypnou proud.
Přijde muž na policii a povídá: Ztratila se mi žena a policajt se ptá jak vypadá. Muž odpoví: je tlustá, má málo vlasů, šilhá a nemá žádný zuby. Muž se zarazí a řekne, víte co? Už jí nehledejte!
Vis jakej je rozdil mezi chlapskou botou a kondomem???
Zadnej ve vobou stoji CURAK!!!
Pan Volekule si každý den zkracuje chůzi po schodech jízdou po zábradlí, což se nelíbí uklízečce. A tak mu namaže zábradlí máslem a zeptá se ho "Tak co, pane Volekule jak se vám dneska jelo??" A Volekule na to: "Jako po másle." Tak tam napatlá med a zeptá se ho: "Jak se vám dnes jelo??" A Volekule odvětí: "Jako po medu." Tak se uklízečka nasere jde do železářství a koupí hřebíky nalepí je na zábradlí a čeká. Po hodině čekání přijede pan Volekule a ona se ho zeptá jako tradičně: "Jak se vám dneska jelo" A Volekule odpoví: "Už mi můžete řikat vole, kule jsem nechal v 5. patře.
Víte proč mají kluci jen dvě vajíčka???
Protože z třetího se vyklubal pták!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama