Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Květen 2007

Oliver James

30. května 2007 v 11:24 Herci a herečky
Herec, zpěvák
Datum narození:
01.06.1980
Místo narození:
Ottershaw, Surrey, Anglie
Znamení:
Blíženci
Narodil se 1.června 1980 v Londýně.V roce 2003 se přestěhoval do Los Angeles kde do teď bydlí . Velice rád jezdí závody aut. Rád tancuje a zpívá. Celým jménem Oliver James Hutson, přezdívka Oli. Mezi jeho koníčky patří řízení závodních aut a hudba. Byl jediným hercem, který při kamerových zkouškách líbal Amandu Bynes na svém konkurzu na roli ve filmu Co ta holka chce. Oliver si zahrál ještě ve filmu Nikdy to nevzdávej s Hilary Duff.

Tý jo on už bude červen

30. května 2007 v 11:19 Deníček
Právě máme infošu jeden z nejnudnějších předmětů hned po dějepisu, no aspoň se z infoše nezkouší a nepíšou písemky.
Jů on už bude červen, tak si říkám, že jsem asi docela dost blesk, protože jsem si toho všimla asi hodně brzo.
Jinak včera jsme byli na atletických závodech byla tam docela kosa a tak jsme se tomu řehtali jak se každej zahaluje nebo klepe kosu.
Dneska jsme se nějak se spolužačkou bavili a já už se nemůžu dočkat až pojedu do Španělska už je to za dva týdny. To mi připomíná, že bych měla několika učitelům oznámit, že by měli uzavřít známky do 15.6.
Taky začínám mít už dneska trému páč mám zítra koncet a nesnáším hraní před lidma.

Hilary duff

25. května 2007 v 12:39 Herci a herečky
Hilary Duff je herečka a zpěvačka
Datum narození:
28.09.1987 Místo narození: Houston, USA Znamení: Váhy


Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Moderní Popelka). V roce 2007 vychází Hilary nejnovější album s názvem Dignity
Její filmy
2006Holky v balíku
2005Dvanáct do tuctu 2
2005Pan božský
2005Nikdy to nevzdávej
2004Moderní Popelka
2004Dvanáct do tuctu
2003Italské prázdniny
2003Agent Cody Banks
2002Cadet Kelly
2001Slez ze stromu
1999Soul Collector
1998Podoby lásky
1998Casper a Wendy
1997Pravé ženy

Herci a herečky

25. května 2007 v 10:16
Tak toto jsou jsou moji oblíbení herci a herečky.
Hillary Duff na to kolik jí je je celkem dost známá(např filmy: Nikdy to nevzdávej, Moderní Popelka...)
Chad Michael Murray viděla jsem ho ve 2 filmech v jednom měl krátký a v druhým dlouhý vlasy, málem jsem ani nevěděla, že to je on.:)
Edward Speelers Na to že v Eragon byl jeho prvním filmem tak docela good. :)
Matt Czuchry v Gilmorkách byl prostě skvělej
Kiera Kinghtley prostě super herečka z Pirátů z Karibiku, Pýchy a předsudku, Krále Artuše a nevím z čeho ještě.

Kiera Knightley

18. května 2007 v 13:02 Herci a herečky
Kiera Knightley je sice herečka, ale podle mě by mohla být klidně i modelkou.
Datum narození: 26.03.1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie
Znamení: Beran
Je dcerou herce Willa Knightleyho a divadelní autorky Sharman Macdonaldové (její hru Zimní host zfilmoval Alan Rickman). Herectví se věnuje od dětství. Knightleyové byli pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleye a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverová a Rupert Gravese.

Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (r. G. Chadhaová) získala Cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.

Ztělesnila postavu Lary v nové TV verzi Doktora Živaga a v Hollywoodu se prosadila úlohou guvernérovy dcery Elizabeth Swann v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly (2003, r. G. Verbinski). Účinkovala v krátkých filmech Deflation (2001, Splasknutí; r. Roger Ashton-Griffiths) a New Year's Eve (2002, Silvestr; r. Colin Spector). Byla oficiálním hostem MFF v Karlových Varech 2002.

Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů.

Jako Jackie Price zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací kazajka, kde si zahrála po boku Adrian Brodyho. Keira Knightleyová četla scénář Svěrací kazajky když v Dublinu točila roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu producenta Jerry Bruckheimera Král Artuš: "Byl to vzrušující, kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala," vzpomíná Knightleyová, která se stala hvězdou filmového plátna po rolích ve filmech Blafuj jako Beckham nebo Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly :. "Ostatní scénáře, které jsem v té době dostala, byly různé variace na to samé: na pěknou, mírně nervózní Bitku, ale role Jackie je role raněné postavy, která potká muže potýkajícího se s traumatem. Není obvyklé, že by se ve filmech objevovali lidé, kteří jsou uprostřed nějakého sebezničujícího procesu."
Když měla Knightleyová den volna z natáčení Krále Artuše, přestože zrovna bojovala s nepříjemnou otravou jídlem, odjela do Londýna na schůzku s Mayburym a producenty, aby si promluvili o Svěrací kazajce. Zjistila ale, že se jedná o pracovní oběd: "Celou dobu jsem se snažila nezačít zvracet na lidi, se kterými jsem toužila pracovat na dalším filmu," říká herečka.

Mayburyho slova tenkrát jen málo pomáhala Knightleyové od pocitu nevolnosti: "Řekl mi, že si nemyslí, že bych se na roli hodila, a že mě nechce," říká Knightleyová, "V tu chvíli jsem neměla co ztratit. Pokud by mi tu roli nedal, znamenalo by to, že se dalších dvacet let budu mučit v korzetech. Požádala jsem ho, jestli mu můžu kousek přečíst. Souhlasil, a slíbil, že jestli jsem odhodlaná roli přijmout, že mě vezme. Přečetla jsem mu svou roli, měl ke mně pár poznámek, a pak mi dal své telefonní číslo a práci mi nabídl."
Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla nominována na Oscara a zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. (režie Joe Wright). Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonnyho Scotta, Domino.

Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabeth Swann ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Stejně jako v Pirátech z Karibiku: Prokletí Černé perly se zde po jejim boku objevil Johnny Deep a Orlando Bloom. Natočila už i třetí díl Pirátů z Karibiku nazvaného Piráti z Karibiku: Na konci světa, který má u nás premiéru už 24.5.2007 Během přestávky při natáčení druhého a třetího dílu Pirátů z Karibiku odletěla do západní Evropy, kde natočila romantické drama Silk a další snímek Joea Wrighta Atonement.

Herečka

9. května 2007 v 10:57 Deníček
Nevím jak se to stalo ale oblbila jsem si jako herečku Hilary Duff. Možná to bude tím, že jsem s ní za krátkou dobu viděla asi 3 filmy. :D

Asi ulítávám na .............

6. května 2007 v 14:08
Poslední dobou zjišťuju, že většina kuků co se mi líbí jsou blonďáci. No je to trošku divný, protože nemám nijak vyhrazenej vkus na kluky s určitou barvou vlasů. Prostě ten co se mi líbí se mi líbí.
Líbí se mi asi 6 kluků(jsou do toho započítaní i herci) a 4 z nich jsou blonďatí. :)
No asi mi hrabe.

Vzpomínky

4. května 2007 v 13:07 Deníček
Taky tak hrozně milujete ten pocit kdy se vám zdá že o vás některý lidi ví víc než vy sami o sobě?
Mamka má velmi dobrou kamarádku s jejíž rodoïnou jsme často jezdili na dovolenou, když jsem byla menší. No a minulej rok no spíš předminulej páč to bylo na silvestra z roku 2005 na 2006 jsme se s nimi opět setkali na horách kam jezdím už od svých 4 let a první 4 roky jsme tam jezdili společně s nimi.
A prostě jsem si vzpoměla na to jak jejich syn vzpomínal na to co jsem dělala ve 3 nebo 4 letech když jsme s nimi byli v Jugoslávii u moře.
A řeknu vám, že mi to bylo opravdu hodně "příjemný", protože začal vzpomínat on na věci o kterých vůbec nevím a navíc se k němu přidali všichni dopělí. Opravdu jsem se cítila hrozně trapně.

Super vtip

2. května 2007 v 11:12
Povídá černoch bělochovi: "Černý se my už narodíme, černý jsme ať je nám zima nebo horko, černý jsme i když je nám špatně a černý i umřeme. Kdežto vy se narodíte růžový, když je vám zima jste fialoví, když je vám blbě jste zelený, když jste nemocný jste žlutý, když nemůžete dejchat jste modří, když se vztekáte zrudnete a teprve až mrtví máte barvu bílou. Tak kdo je tu vlastně barevnej?