Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Červen 2007

Spanelsko

18. června 2007 v 18:20 Deníček
Predem se omlouvam za to ze tu nebude diakritika a mozna se obcas zameni y za z nebo obracene. Ono se hold na spanelske klavesnici pise trochu jinak. :)
Takze v patek rano jsem musela vstavat o peti abychom to s nasima stihli do 8:30 do Prahy. Nakonec jsme to docela o vlasek stihli a pak jsme tam jeste pekne dlouho trceli protoze jsme nakonec vyjizdeli az v 9:15. Na misto pobytu jsme dorazili asi kolem pul 8 rano v sobotu rano.
Prosli jsme se po plazi ale vsichni jsme docela klepali kosu pac tu je o par stupinku mene nez bylo pred odjezdem v CR.

Piráti za Karibiku na konci světa

3. června 2007 v 17:28 Filmy
Super včera večer v sedum jsem byla na Pirátech z Karibiku na Konci světa. K mému potěšení, mě nezklamali, byli úplně super.
1. Super hudba. Nebyla taková jako v jedničce a dvojce, že by se témeř pořád opakovala jedna hlavní melodie, ale bylo tam několik melodií, prostě vážně super. někde jsem četla, že ji prý údajně spolu složila Johnny Depp s Keithem Richardsem, ale jestli je to pravda to nevím.
2. Super bojový scény. Nejvíc se mi líbila ta závěrečná bitva.
Piráti trvají kolem tří hodin. Začali v 19:00 a skoničili v 22:15 s patnácti minutovou přestávkou a reklamama. Podle programu kina trvají 168.min.
Děj: Na začátku vidíme super dlouhou frontu, lidí, kteří se provinili pirátství a na rozkaz lorda Bucketta jsou rovnou posláni na srt, oběšením. Je mezi nimi malý chlapec, který začne zpívat pirátskou písničku a všichni pieráti co tu jsou se k němu přidají. Následu jí titulky na co, že se to vlasně díváme.
Vidíme osobu v širokém kolobouku, sedící na loďce, která si zpívá onu pirátskou písničku, podle hlasu je to Elizabeth. Vystoupí z loďky, setká se s Barbossou a jdou společně za Sao Fengem, prosit o loď, aby se mohli zúčastnis Bratrského sněmu, který byl svolán. Sao Feng jim nevěří, protože právě zajal Willa, který se pokusil ukrást jeho mapu, která jako jediná dokáže zavést Elizabeth a spol k Jackovi uvězněnému v říši Davyho Jonese. Bouhužel do lázní, ve kterých má Sao Feng doupě náhle vtrhnou Buckettovi vojáci a rozpoutá se bitva pirátů proti Buckettovým vojákům. Během bitvy se Wil dohodne s Fengem a ten mu půjčí loď a celá známá parta společně s několika Fengovými piráty se vydává výpravu za záchranou Jacka.
Jones musí poslouchat Buckettovy rozkazy, protože se Bucket zmocnil jeho srdce.
Elizabeth a spol už putují do říše Davyho Jonese. Najdou Jacka, který si z počátku myslí, že jsou pouhými přeludy. Pak pochopí, že se mu nezdají a odjíždí s nimi zpět do světa živých lidí.
No prostě na zbytek se podívejte sami, jděte do kina a nebo až to vyjde na DVD tak si kupte divko.

Něco na úvod

1. června 2007 v 9:23 Výtvory z nudných hodin
Jdenou jsme se se spolužačkou v jedné obzvlášť "záživné" hodině chemie opravdu dost silně nudily. Prostě jsem si řekly, že budeme psát "pohádku". Chvilku jedna a druhá na ni naváže a bude pokračovat. No a teď to budu přepisovat a postupně to sem dám celý. (Teda až to dopíšem :D )

Těším, těším

1. června 2007 v 9:18 Deníček
Tý jo už se faktycky nemůžu dočkat až pojedu do Španělska, strašně mocinko se těším. Hlavně na moře, sluníčko a procházky španělskými městy.
A taky se strašně mocinko těším na zítra páč jdu na Piráti z Karibiku 3 a už se na to opravdu strašně moc těším.
Jinak se těším na to že až dneska vypadnu ze školu budou dva dny volna. Konečně bude víkend.

Amanda Bynes

1. června 2007 v 9:10 Herci a herečky
herečka
Datum narození: 03.04.1986 Místo narození: Kalifornie, USA Znamení: Beran


Amanda Bynes se narodila a vyrůstala v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla Bynesová svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za tuto show obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.
Je známá především televizním divákům z role Holly Tyler v seriálu What I Like About You. Roku 2003 ztvárnila roli Daphne Reynoldsové ve snímku Co ta holka chce (What a Girls Wants, režie Dennie Gordon, 2003). V roce 2002 si zahrála vedle Frankie Munize v komedii Velký tlustý lhář (Big Fat Liar, režie Shawn Levy, 2002), za kterou opět obdržela Kid´s Choice Award. Svůj hlas propůjčila postavě Pipera v animovaném filmu Roboti(Robots, režie Carlos Saldanha, Chris Wedge, 2005).

V roce 2006 se objevila jako nadšená hráčka fotbalu, středoškolačka Viola ve filmu režiséra Andy Fickmana, Super náhradník
Její filmy, show a filmy ve kterých dabovala nějaké postavy
2007Hairspray
2006Super náhradník
2005Roboti
2003Velké dobrodružství prasátka Wilbura
2003Co ta holka chce
2002Velký tlustý lhář
2001Rugrats: Still Babies After All These Years
1999Amanda Show