Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Září 2007

Štěňátko

24. září 2007 v 9:25 Deníček
Tak včera jsme od sousedů dostali štěňátko. A hned iprvní večer jsme si s ním užili.
Naše nové štěňátko má horolezecké sklony, stále nám chce šplhat po zdi. A neustále podlízá plot k sousedům. Takže nám kolem osmé někdo zaklepal na dveře a oni to byli sousedi s naším novým štěňátkem v náručí. Tak už zase bylo u nás.
Nedalo se nic dělat a štěňátko muselo být zavřené i s naší Neluškou. Chudinky, ale co se dá dělat, když stále utíká?
Jinak naše štěňátko ještě nemá jméno takže klidně mi sem napiště nějaké jméno které by jste mu dali. upozorňuji je to fenka :D

Mandy Moore

24. září 2007 v 9:07 Herci a herečky
Profese Zpěvačka, Herečka
Datum narození: 10.04.1984
Místo narození: Nashua, New Hampshire, USA
Znamení: Beran
Filmy ve kterých hrála:
2007Vdáš se a basta!(Because I sad so) ...Milly
2006American Dreamz ...Sally Kendoo
2006Southland Tales ...Madeline Frost-Santaros
2005Racing Stripes ...Sandy
2004Hon za svobodou(Chasing liberty) ...Anna Foster
2004Černá ovce(Saved) ...Hilary Faye
2003Láskou praštěná (How to Deal) ...Halley Martin
2002Dlouhá cesta (Walk to Remember A) ...Jamie Sullivan
2002Sladkých 17 (Try Seventeen) ...Lisa
2002Kingdom Hearts ...Aerith Gainsborough
2001Deník princezny(The Princess Diaries) ...Lana Thomas
2001Dr. Dolittle 2 ...Girl Bear Cub
2000Magic Al and the Mind Factory ...Brittany Foster
1996Street Rats ...
Kromě toho že je Mandy skvělá herečka je i skvělá zpěvačka, například písničku Stupid Cupid v Deníku princezny zpívá sama Mandy. Je zkrátka dost podobná Hilary Duff jen není tak slavná a nafoukaná :D

k "pohádce" first

21. září 2007 v 21:05 Výtvory z nudných hodin
protože nám změnili učitelku z chemie, takže se už asi nebude dát sepisovat toliko jako tomu bylo doposud tak si nejsem jistá jestli to někdy dopíšem. Ale určitě sem dám zbytek toho co máme sepsáno. Je to asi 9 a půl stránky formátu A6 drobným písmem. Zatím jsem sem přepsala jen 2 nebo tři stránky, takže se máte na co těšit. :D

"Pohádka" first

21. září 2007 v 20:58 Výtvory z nudných hodin
Byla jedna učetní Adriana, která pracovala pro jednoho zámožného Charlese Williama III. Hmotného, který na ni nebyl moc příjemný.
Jednou jí za něco vynadal a pak jí nařídil, aby mu donesla kávu. Ona šla a když mu ji nesla, zakopla a nechtěně mu ji vylila do klína. Náš Charles na ni začal hned křečet: "Ty neschopná káčo. Zničilas mi moje oblíbené kalhoty z Ameriky za 300 dolarů. Co si o sobě k sakru myslíš?" Adriana to nevydržela a chladným tónem mu řekla: "Promiňte, ale já nejsem žádná vaše sekretářka ani služka, abych vám nosila kávu. Na to jsem školu opravdu nedělala a taky jsem jenom člověk a ne žádný robot, tak se občas stane, že zakopnu nebo něco vyleju."
Charles William III. Hmotný se nejdřív úplně zarazil a došla mu řeč. Adriana mezitím stihla zvednout hrnek už nic neřekla a hrdě odešla z místnosti s hlučným doprovodem dveří. Sedla si do své kanceláře a poslala o těchto událostech e-mail své kamarádce. Bohužel si spletla adresu a poslala to někomu jinému aniž by si toho všimla. Zjistila to až když jí ta neznámá osoba napsala e-mail. V mailu stálo: Myslím, že tento mail nepatřil mně, ale klidně se mi můžeš svěřit se svými problémy, také mám starosti v práci se svými neschopnými podřízenými. Rád tě vyslechnu. Na první dojem se mi zdáš sympatická, i když nevím kdo jsi. Odepiš prosím.
Adriana byla v šoku, ale taky jí tato neznámá osoba byla sympatická způsobem vyjadřování, a tak jí odepsala: Promiň já jsem si nevšimla, že jsem zadala špatnou adresu a místo kamarádce to poslala tobě, omlouvám se za to. Jinak jsem Adriana a jak se jmenuješ ty? Mohli bychom být penfriendy, tedy pokud chceš.
Ani se nestihla otočit, když jí přišla nová zpráva od neznáméno pisatele: Ano, určitě chci, určitě z nás budou častí pisatelé a budeme si dobře rozumět. Takže já se jmunuju Charlie.A jaké další problémy máš v práci? Klidně se mi se vším svěř rád tě vyslechnu.
A tak Adriana začala e-mailový románek se záhadným Charliem: Jů ty jsi jsi kluk podle prvního mailu bych spíš očekávala, že jsi hoka. Rozhodně mě to překvapilo a potěšilo. Zatím díky za toto povídání, zvedlo mi náladu už nejsem na toho blba nade mnou tak naštvaná. Charlie jí opět hned odepsal: To mě těší, že jsem ti zlepšil náladu. Popravdě, už taky nejsem tak moc naštvaný na své neschopné podřízené. A protože už měl Charlie padla (byl totiž v práci), vypl počítač, zvedl se, vzal si svůj kufřík, hodil si kabát přes ruku a odešel z kanceláře. Na chodbě mávl na rozloučenou svým sekretářkám a vyšel z budovy na parkoviště, nastoupil do svéh zeleného abrioletu a pomale vyjížděl na silnici. V tom mu před auto vběhla nějaká žena až ji málem přejel.
pokračování příště :D

Zpátky

11. září 2007 v 17:37
Tak po dlouhé době jsem opět zpátky. Prázdniny nám skončily a opět po dvou měsících lenošení začala škole. Pro někoho (třeba mě) je to trochu šok a nemůže se z toho ještě vzpamatovat, někdo už se nemohl dočkat na staré známé osůbky, někteří se těšili na nové spoluažáky spolužáky.
Někteří možná zažívají přechod ze ZŠ do prváku na SŠ, někteří přechod ne VŠ. Já zažívám přechod z nižšího stupně osmiletýho gymplu na vyšší a je to trochu rozdíl.
Jako každý začátek školního roku se ani tento neobešel od obvyklých nákupů sešitů, tužek, propisek,atd. Jen s tím malým rozdílem, že letos jsem si už musela pořizovat vlastní učebnice což je na jednu stranu výhoda páč si vnich můžu vyznačit důležitý věci. Zkrátka s tímhle rokem začal dlouhý boj, který završí za čtyři roky maturitou :).