Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Únor 2008

Diplomky za bleskajdu

29. února 2008 v 19:53 | Fiera |  oceňka pro vás
Tak tady pro ty 3, co jste se zůčastnily mám diplomky doufám, že se vám budou líbit.

I když......

29. února 2008 v 18:12 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Ahojda všem, co tu jste všechny vás zdravím prosím o komentáře a o hlásky v SONB TADYHLE a ještě a hlavně ►TADY◄ jelikož je to jen do zítřka tak prosím prosím smutně koukám..
Jen jsem vám chtěla říct, že se jdu pustit do přepisování 6. kapitolky k SP aby se tu mohla objevit co nejdříve. I když tu povíd zdřejmě nikdo ani nečtete, ale jen tak.
Jo a ještě pokud máte někdo nějakej zážitek při cestování a byl pro vás noční můrou tak mi ho napište do komentíků nebo na mail e5srpen7@seznam.cz. Poslouží mi jako inspirace do AJ nevím ale já jsem díky bohu ještě žádnou nezažila no a vymýšlet cestu, která se mi stala noční můrou a ještě to pak psát anglicky no potěš koště to je na mě trochu moc.
Tak to je od mě už asi pro dnešek vše.

29. únor- který roky ho vůbec maj?

29. února 2008 v 17:57 | Fiera |  Povídky
"Kolik má únor dní?"
"30"

hokus pokus

29. února 2008 v 14:23 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Jen tak ze srandy jsem zkoušela vytvořit takej jakejs lay. No jako najdete ho TADY. No jako moc se mi nelíbí. původně jsem chtěla, že až se mi přestane líbit tehle tak by ho mohl nahradit no, ale to se asi nestane.
Jinak mi ho prosím zhodnoťte ať se mi příště vydaří víc.

Buďme rády, že jsme ženy

28. února 2008 v 19:03 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Aneb 22 důvodů, proč je fajn být ženou. Tak připravit pozor teď dejte se do čtení a úžívejte si to. (A chlapi vy jen čumte.
1. Neočekává se od nás, že požádáme muže o schůzku. Když to ale uděláme, jsme považované za mimořádně sebevědomé
2. Nehrozí nám žádná nežádoucí erekce uprostřed obchodního jednání s mnoha muži

Prolog

28. února 2008 v 14:50 | Fiera |  Sen nebo skutečnost- kapitolovka
Tady vám přináším prolog k mé nové kapitolovce Sen nebo skutečnost. Tak mi ho řádně okomentujte ať vím jestli mám v jejím psaní pokračovat.
Tmavovlasá dívka poklidně seděla na staré lavičce v pakru. Pozorovala děti hrající si na pískovišti a na rozvrzaných polízačkách na kterých si kdysi sama také hrávala, už tehdy neměla moc kamarádů, spíš ji všichni jen pošťuchovali. Právě přemýšlela, nad čím? kdyby mě všichni pořád neztrapňovali, nepokřikovali na mě jako bych přišla z jiného světa. Kdyby aspoň..., ne nechci být oblíbená jako Samantha, mě by stačilo kdyby mě jen nepovažovali .... za co vlastně.....vetřelce? Aspoň, že mám Chrise. Ten mě bere takouv jaká jsem... nebo jsem jiná než si myslím a v jeho očích jsem lepší než ve skutečnosti. Nevím, ale on je jediná osobaa...."Teddy." okřikla svého bratra, který se právě začal o něčem zuřivě dohadovat s nějakým klučinou a pomalu se z toho stávala bitka, "pojď sem na chvíli."
"Ale ségra," začal chapeček popotahovat, " vždyť...jsme.... nic ...neudělali. A ..."
"No tak dobře, ale už se nehádejte. A žádný rvaní." řekla Ginny a k jejímu překvapení se chlapci přestali hádat.Ještě chvíli je pozorovala a pak se opět ponořila do svých myšlenek. Když jí někdo zakryl oči a zeptal se: "Kdo je to?" Dívka začala pomalu přejíždět ruce neznáme osoby až se dostala na obličej. "Jau, jsi mi málem vypíchla oko" vykřikl neznámý, ale ruce stále nechával na místě. "Promiň Chrisi," omlouvala se Ginny a sundávala si jeho ruce z očí "Já nechtěla, bude ti pusa jako odškodnění stačit?" zeptala se provokativně, otočila se a políbila ho. "No tak dobře, co nadělám," řekl usmál se na ni a chytl ji za ruku, " pojď půjdem se projít."
"Promiň, ale hlídám tu bráchy." řekla dívka a hodila pohledem k pískovišti
"To neva, ho vezmem sebou a půjdem třeba do cukrárny."
"Když ti to nebude vadit," usmála se na něj omluvně a zavolala bratra, "Teddy, pojď půjdeme na zmrzku."
"Jú super." vykřkl radostně chlapec posbíral si svoje hračky doběhl k sestře popadl ji za ruku a táhl ji k cukrárně, kde prodávali jeho oblíbenou zmrzlinu.

Bleskajda

27. února 2008 v 19:09 | Fiera |  bleskajdy
Jsem se rozhodla, že tu udělám bleskovku. Pokud máte zájem tak se zapojte.
1.Líbí se ti můj blog?
2. Hlásneš pro mě v SONB TADA aTAdy
3. Líbí se ti moje přezdívka?
4. lyže nebo snowboard
5. Praha nebo Brno
6. Kamarádka nebo zvířátko
7. černá nebo bílá
8. Čteš?
9.Oblíbené čtivo
10. Co na diplomek?
Eto vsjo. Díky za vyplnění bleskajdy. A za navštívení mého blogísku. Příjď zase.

Čtrnácté spřátelení

27. února 2008 v 18:51 | Fiera |  Spřátelené blogy
Tak a je tu moje v pořadí 14. spřátelení. Je to s blogem mojí spolužačky Marti.
Majitelka blogu: Marťa
Co na něm najdeme: citátky, srandičky, testy ....
Kde ho najdeme: TADY
No nelekněte se je trošinku jinej než jsme zvyklí. :D

Novej vzhled

27. února 2008 v 16:49 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Tak a mám tu novej lay. Je úpe super moc se mi líbí a moc za něj děkuji Juicy. Díky moc moc moc.
A ještě jedna zpráva jsem v SONB tak jestli se vám můj blog líbí tak pro mě hlásněte Tady plosím plosím budu ráda za každej hlásek.

Na skok

26. února 2008 v 20:20 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Tak je tu na skok novej vzhled. Ten starej už tu byl moc dlouho :D Po předchozím je takovej živější. Tak mi ho trošku ohodnoťte. A tady je trocha hudby :D Mimochodem znáte to někdo v čeětině? Bylo to v muzikálu Tři mušketýři pod názvem Přátelství na třikrát. :D

Třinácté spřátelení

26. února 2008 v 18:41 | Fiera |  Spřátelené blogy
Tak a je tu po dlouhé době další spřátelko v pořadí už 13.
Majitelka blogu: Haniskka
Co má na blogu: Spoustu zajímavejch věcí (celebrity, móda, picty a další)
Kde ho nalezneme: tady
Poznámka: Díky moc za spřátelko

Všechno někdy končí.....

26. února 2008 v 16:09 | Fiera |  Deníček
Ach jo nechápu to včera jsem se dívala na čarodějky a nějak moc mi nevadilo, že by skončily tak jakože ten jejich barák vybouchl a přežila jen Paiper (nevím jak se píše). To mi nějak nevadilo. Jenže u toho dnešního dílu jsem se na konci rozplakala. Proč? To bych taky sama ráda věděla.
To, že tam bylo dětí jak natentováno. No já nevím spíš to na mě působilo depresivně, že něco co bylo tak dlouho končí. Prostě. Bů
Ehm ještě se chci zeptat vás co jste čarodějky sledovali a náhodou jste skončili na mém blogu a právě četli tenhle... mmm... článek. JAK TO PŮSOBILO NA VÁS?

Stupně zimy

26. února 2008 v 10:25 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Přišel mi mail od mé super kámojdy Marti s názvem Stupně zimy. Otevřela jsem ho a čekala co za blbost to bude, ale předstevte si ona je to celkem dobrá kravina u které jsem se i zasmála tak vám semky dávam text toho (ono to bylo jako prezentace)
+ 18°C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky
+ 10°C Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení
Rusové pěstují kytičky
+ 2°C Italská auta nejdou nastartovat
C Destilovaná voda zamrzá

Oskarové róby

25. února 2008 v 18:50 | Fiera |  Módní vlna
Včera jsem se přidala 5. kapču SP. Tak ji pls okomentujte díky. Jen takový malý oznámení pro ty, kteří si toho nevšimli.
Tak jen tak jsem brouzdala po netu a našla jsem tam celebrity v jejich šatech na předávání oskarů. Celebrity se vždycky chtějí předvíst v tom nejlepším, ale někdy se jim to nepodaří.
Sem vám dávám pár obrázků těch, co byly ohodnoceny jako nejlépe oblečené, abyste se trochu pokochali.
Róby tmavých barev

Pár fakt o nepořádku

25. února 2008 v 16:26 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Při brouzdání po netu jsem na jednom blogu narazila na jeden takovej článeček, kterej mě ihned zaujal. Rozhodla jsem se s vámi o něj podělit. Tak se jukejte.
(zkopírováno z blablob.blog.cz)

Nová kapitolovka

24. února 2008 v 20:49 | Fiera |  Povídky
Ahojky zdravím všechny věrné ale i náhodné návštěvníky mého blogu. Tak mě napadlo takový téma na novou kapitolovou povídku. A chci se zeptat jestli si myslíte, že bych ji měla začít psát a nebo se na ni vykašlat a psát jen SP a nějaký takový ty jednorázový. Viz dole

Kapitola 5- Párty

24. února 2008 v 20:38 | Fiera |  Splněné přání- kapitolovka
Tak je tu slibovaná pátá kapitolka SP. No chtěla jsem psát na lyžáku no ale znáte to ne tam je spousta jiné a celkem pohodové zábavy takže na psaní nezbyl čas. Psát jsem teda začala až v Tatrách jelikož jsem se tam tak mírně nachladila a měla i jeden večer horečku ale nebojte nebyla moc vysoká. No a sepsala jsem tohle. Tak jestli se vám chce tak si to přečtěte. Ale hlavně to nezapomeňte KOMENTOVAT. No a jelikož už mám sepsanou i další kapitolku tak bych tu ráda viděla aspoň 10 KOMENTÍKŮ. Jo vím je to na vás moc, ale už jednou jste to u nějakýho článečku zvládli. No a pro mě to znamená jediné- víc času na to abych to stihla přepsat do počítačové podoby. Dekuji všem co budou kementovat a všem co komentovali předchozí kapitolku. . Dávám vám sem i něco k poslechnutí snad se vám to bude líbit třeba při čtení. :D Přeji příjemné počteníčko
"No to se podívejme kohopak tu máme."ozval se ten nejslizčí hlas jaký si jen dokážete představit, "Slečinky z Lisorsonu se nám rozhodly koupat, kdepak máte záchranné kruhy?

Těšte se

22. února 2008 v 15:11 | Fiera
Ahojda jen bych vám chtěla oznámit, že se máte na co těšit. Jelikož jestli stihnu v sobotu večer přepsat 5 kapču ke Splněnýmu přání tak byste ji tu už brzy mohli vidět.
Jinak jsem stále v Tatrách. A jelikož jsem tak trochu nachcípaná a nechtělo se mi jít lyžovat :D tak jsem zůstala nachatě. No a jelikož tu mají zavedenej net (minulej rok hotu neměli takže celkem prča) tak jsem se skačila na něco mrknout.
S pozdravem pro vás všechny kteří tohle právě čtete
vaše Fiera

Zpátky a zase pryč

15. února 2008 v 21:36 | Fiera |  Deníček
Takže dneska jsem kolem poledne dorazila z lyžáku. Naházela věci do pračky a teď visí na šnůře a už jsou skoro suchý. Což je jenom dobře, jelikož zítra ráno jedu na další hory. A něco k uplynulému týdnu.

Ahojky

8. února 2008 v 23:04 | Fiera
Takže se teď s vámi na týden loučím. Jelikož jedu se třídou na hory, takže se tu za ten tejden nic nového neobjeví.
Pokud bude nějakej čásek tak mám v plánu dál pát Splněné přání a možná i další povídku, no uvidím jak to ale všechno dopadne. Takže ahojda za týden.