Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Únor 2009

Mazééééééééééééc

19. února 2009 v 18:12 | Fiera |  Music of my heart
Tak tohle je hafec. Určitě to zkoukněte. Zaručeně se pobavíte. :D


Jak šťastný/á jsi,

19. února 2009 v 17:54 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
No takže dávám se překlad testu, který jsme dneska dělali v ajině. Tak pokud vás zajímá jak jstě šťastní tak si jej udelejte.

Jak šťastný/á jsi?
přeti si následující výroky a napiš si k nim čísla od 1 do 3
3= Tohle je o mně obvykle pravdiva
2= Tohle je o mně někdy pravda
1= Tohle je o mně málokdy pravda

 1. Užívám si, když hovořím s lidmi, které jsme předtím neznal/a
 2. Necítím obavy a nejsem znepokojený/á co se týče mého života
 3. Rád/a zkoužím nové jídlo a pití
 4. Poslouchám svůj instinkt
 5. Když se potřebuji uknidnit, jdu na tiché, klidné místo
 6. Zkouším se učit ze svých chyb
 7. Pokouším se získat to, co v životě chci
 8. Od lidí,které potkávám očekávám, že jsou příjemní, přátelští a vstřícní
 9. Jsem optimista. Dívám se na světlou stránku života
 10. Když jsou věxi špatné, myslím, že se brzy zlepší
 11. Nemyslím na neštěstí, které mě potkalo v minulosti
 12. Očekávám, že se mi stanou v budoucnu jen dobré věci
Tak teď si sečtěte kolik máte bodů. A teď vyhodnocení

Uzel, víc ruk víc umí, jen půl....

19. února 2009 v 17:20 | Fiera |  Deníček
ahojky moji miláčkové, tak jak se máte, doufám, že dobře. No dneska vám tu budu psát něco o úterku, včerejšku i dnešku.No vlastně každá část nadpisu se vztahuje ke každému s oněch dní, ke kterým budu něco psát.

Prvním dnem, který si beru na paškál je úterý. V 7:45 jsme měli sraz před kinem. A v 8 to všechno vypuklo. Konkrétně tedy hodinua půl dlouhá beseda s MUDr. Radimem Uzlem. No ti z vás, kteří tohle jméno už někde četla a ví, co je zač ona osoba, se jim na tváři asi objevil úsměv nebo zděšení. :D Pro ty co to nevědí tak Uzel je sexuolog. No takže jsme byly na besedě o sexu. :D Povídalo se o dani za civilizaci, antikoncepci atd. No a jak řekla spolužačka, někteří jsme se nedozvěděli nic moc novýho. Ale nejlepší byly některé hlášky, jež vypadly z úst Uzla, opravdu jsme se smáli, všichni, kteří jsme se besedy zúčastnili.
Po besedě jsme pokračovali ve vyučování. V našem případě byl naším úterním prvním předmětem zemák. Už ani pořádně nevím co se v něm dělo, teda kromě toho, že nám vykládal něco o USA a Kanadě. A zbytek dne probíhal v pohodě, v ajině se nás učitelka vyptávala o čem beseda byla :D. Njn baba zvědavá se nezapře.

Středa, celkem pohodovej den, ale to je vlastně celej tento týden. První dvě hodiny čeština. Něco málo jsme probrali, pak byl referát z Gogolových Mrtvých duší. Ke konci první hodiny nám pustila- divadelní inscenaci Revizora, na kterou jsme se dívali následující hodinu, suplovanou hodinu místo bižule a ještě dneska. No a zbytek školního dne proěhl tak v normálu. Nic moc zajímavého, nic moc zvláštního.
Odpoledne jsem měla klavír. No a s Denčou jsme poprvé sehrávaly čtyřručku. Celkem nám to šlo. :D Ani jsme to moc nepletly a tempo jsme taky celkem držely, ale to asi bylo tím, že nám to učitelka všechno počítala. :D

A konečně dnešek. V anglině nám půl hodiny vykládala o jakési Citylingue, která nedávno byla a zbytek hodiny jsme si měli děla jakejsi test jesli jsme šťastní. :D a cvičení z pracátku. No prostě máme ukecanou angličtinářku. Místo Zsv jsme dneska měli suplovanou čejinu, ve které jsme dokoukávali toho Revizora, pak jsme koukali na "Přivedla žebráka na mizinu" a kousek, no asi 5 minut na cirkus Humberto. Pak zemák, prý jsme napřed před druhákama tak jsme koukali na americký národní parky, filmy. V ruštině jsme dneska zpívali :D sice takovou trošku melancholickou písničku, ale strašně krásnou melodicky. Pak byla obyčejná čejina, ve které jsme dělali plakát, recenzi atd... na revizora. A učitelce se prý děsně hodilo, že nás je dneska jen 16 ve třídě.
No ono to má asi něco do sebe, nevím, no ale mě se dneska třeba to vyučování víc líbilo. jakože prostě víc lidí dávalo pozor a reagovalo na profesory a tak. Ale to je jen můj osobní pocit.

Závislák

16. února 2009 v 17:12 | Fiera |  Deníček
Velký pozdrav všem, kteří chodíte na tenhle můj bloček. Já se vám musím k něčemu přiznat. Stal se ze mě závislák. Ale nebojte, není to nic škodlivého. Jen si prostě pořád musím pouštět dokola film Stmívání, naprosto jsem se do něj zažrala. Ne že bych ho někdy nedávno viděla poprvé to ne. Jen prostě jak to teď spolužačka, čte a mluví o tom se mnou tak jsem prostě měla potřebu se na tenhle úžasňoučkej filmík znovu podívat. No a teď si ho pouštím pořád dokola.:D
Prostě jsem se na něm stala závislá.

Lullaby

16. února 2009 v 17:02 | Fiera |  Music of my heart
Jelikoš si poslední dobou stále dokola pouštím film Stmívání, prostě mi do hlavy vlezla jedna písnička z něj. Je jí Bellina ukolébavka. Takže si ji poslechněte a relaxujte.

Fotografická soutěž- přihláška

13. února 2009 v 17:26 | Fiera |  bleskajdy
Takže rozhodla jsem se uspořádat fotografickou soutěž.
 • Každé kolo bude mít zadané téma, na které poté musíte vyfotit fotku.
 • Fotit budete foťákem ne mobilem.
 • Fotky nesmí být upraveny vžádném programu
 • Fotky mi budete posílat včas na mail: srpnatko@centrum.cz
Pokud se chcete přihlásit stačí napsat do komentářů:
 1. váš nick, věk
 2. blog (pokud máte)
 3. mail, ze kterého budete posílat fotky
 4. pohled na svět :D

Sex ve 12?

13. února 2009 v 16:43 | Fiera |  Můj názor
Tak je tu další článek v rubrice Můj názor. Tentokrát se bude týkat sexu mezi osobami mladšími 14 let.

Tak to mě opravdu dostalo :D

12. února 2009 v 19:03 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Tak jsem objevila vtip kterej mě opravdu dostal.

Tři se takhle hádají, kdolevnější výrobu zbraní. Američan: "My umíme vyrobit tank za 2000 dolarů." Němec: "Náš tank stojí jen 2000 marek." Čechoslovák: "A nám stačí říct 2000 slov, a máme tanků plnou republiku."
ZDROJ:

Velká Británie

12. února 2009 v 18:58 | Fiera |  kde jsem byla?
Velká Británie. Země(nebo spíš jen Londýn a Stonehenge) kterou jsem měla možnost na týden navštívit když jsem chodila do 5. třídy. A Londýn mě tenkrát velmi okouzlil. Prostě něco co jsem znala z TV a najednou viděla na vlastní očí prostě to pro mě byla Bomba.
Takže se hafo těším na začátek června kdy jedeme se školou na týden do VB. Sice většinu míst, kam máme namířeno jsem už navštívila. Ale na druhou stranu proč se nepodívat jak se to tam od té doby před 7 lety změnilo.

Velká Británie je státem na britských ostrovech. Je členským státem EU, ale není čenem evropské měnové unije(tzn. neplatí tu Eury ale stále Librami). V čele stojí královna Elizabth II. Vlajku vznikla "složením" vlajek Anglie, Walesu a Irska.
Oficiální název: Spojené království Velké Británie a Severního Irska
Rozloha v km2: 241 752
počet obyvatel: 58 780 000
Hlavní město: Londýn
měna: 1 lybra sterlingů=100 pencí
jazyky: angličtina, gaelština, waleština

SONZ

12. února 2009 v 18:53 | Fiera |  blog
Takže lidičky jsem blázínek :D ale to už asi víte, pokud sem chodíte častěji :D. No prostě jsem se zapojila zase do jedné soutěžky. Tentokrát se jmenuje SONZvíře. Jsem tam s delfínem. Takže pokud máte rádi delfíny tak určitě pro ně a tím i pro mně hlásněte ►TADY◄
Děkuju za všechny hlásky.

Za GS a bleskajdu

12. února 2009 v 18:50 | Fiera |  oceňka pro mě
Zdarky takže opět jsem se někde zůčastnila a získala diplomky. :D Prní je za bleskajdu:

A druhý je za GS :D

Studijní den

9. února 2009 v 19:47 | Fiera |  Deníček
Zdarec liďulové, takže jsem tu a zase vás seznám s nějakými těmi událostmi dneška. To se těšíte co?

Takže hned provní hodinu jsme měli psát z ruštiny, psali jsme, i když jsme byli spojení s němčinářema, páč jejich učitelka byla zase někde mimo. No snad to dopadne dobře.
Druhou hodinu jsme psali z matiky. Celkem sranda páč výsledky máme každej jiný :D Ale tak snad to nebude tak hrozný nemusí to být podtržená jednička stačí jen jednička :D. I když to asi nebude.
Následovala anglina, kde jsme dělali takovej "děsně" zajímavej poslech a text o značkový módě. Nevim no ale tohle zrovna nemusím.
čtvrtou hodinu jsme měli ZSV a bylo naprosto zábavný páč jsme koukali na film nesoucí název Náš vůdce. Celkem mazec jako už se těším na čtvrtek to se budem dokoukávat. Film jako nástin toho, čeho jsou lidi schopní, dost dobrej.
Další hodinu čeština nic moc jen jsme pitvali slova. :D A v chemii tam no tam jsme dělali naše oblíbené vzorečky. No a z čj z pitvání slov a z chemie ze vzorečků budeme psát ve čtvrtek. No ještě že to jsou jen pětiminutovky. :D

Odpoledne páč jsem dneska neměla fráninu jsem dočetla eugena Oněgina. Doporučuju pokud máte rádi poezii, ale i tak se to celkem dá. No a pak jsem se šrotila bižuli. Hmyz s proměnou dokonalou a Měkkýše. Děsná zábava.

No nic teď du ještě juknou na obrázky měkkýšů a pak valím dodělat úkol do AJ. Tak se mějte,
Vaše Fiera

Diplomky for me

9. února 2009 v 19:38 | Fiera |  oceňka pro mě
JAj hečky mám další diplomky :D

A zítra zase škole....

8. února 2009 v 18:13 | Fiera |  Deníček

Zdar bobani,
tak vám tu zase napíšu něco o dnešku. Řekla bych, že vás to už asi za ty poslední dny kdy tu píšu pořád do deníčku trochu omrzelo. No snad mi to ještě prominete. Páč úterý tu určitě nebude a o zítřku no to se ještě neví.

Ráno jsem byla vzbuzena v 9:30 mamčinými slovy, vylezej přijede babička na oběd. Takže jsem se vyhrabala ze svého vyhřátého pelýšku a začala se činnit s mamkou v kuchyni. Kolem 11 dojel taťka s babičkou. Sesedlo se v kuchyni a talachalo se o takovejch těch věcech co důchodce strašně zajímají. Pak jsme se dali do jídla. Moc se povedlo. Aspoň mně to chutnalo, ale co mně chutná skoro všechno. No pak jsem jukla do programu a zjistila, že dávají Pomádu. Tak se naše společnost přesunula k bedně a tlemila na ni. No taky jsem postřehla, že ta Pomáda byla nově nadabovaná a i titulky u písniček byly jiný. No jo starému se opět dal nový kabát. No nwm ale asi se mi líbil ten starej dabing, asi to bude tím, že jsem si na něj zvykla.
Potom co babička kolem 3 odjela jsem šla ke klavíru, už zas. Nesnáším to fuj. No a pak jsem se šla učit literaturu páč ve středu píšeme z romantismu. Taková děsná slátanina, jedinný co si z toho pamatuju je Puškin a Evgen Oněgin :D No a taky jsem jemně koukla na bižuli. :D
Před chvíli přijel bratránek. Takže jsem tu měla kontrolu :) jak už mi leze na nervy.
No nic teď mám puštěný Twilight asi po 5, a jdu dělat úlohu do ajiny.

Takže aloha. vaše Fiera

Díky nepořádku.....

7. února 2009 v 22:08 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Taky dobrý hemzy o nepořádku. Třeba se i pobavíte nebo najdete sebe v některejch ohledech k čemu vám nepořádek pomáhá. :D

Udržování nepořádku je časově mnohem úspornější než udržování pořádku v pořádku .
Každý pořádek vzniká z nepořádku a je nestabilní.
Pořádek zneklidňuje , protože je v něm neustále potenciální nepořádek .
Nepořádek uklidňuje a dává pocit uspokojení , protože je v něm potenciální pořádek , který si lze bez vynaložení jakékoli fyzické práce kdykoli představit .
Nepořádek je věčný , životaschopný a je přístupný změnám .
V nepořádku má člověk možnost vytvořit stabilní harmonii mezi svými potřebami a potřebami svého okolí .
Hledání předmětů a písemností je činnost produktivní , protože nutí člověka zabývat se předměty a písemnostmi , které by jinak ignoroval .
V nepořádku se rozvíjí fantazie a schopnost kombinovat a improvizovat .
Nepořádek naučí člověka mít přehled skutečně jen o těch věcech , o kterých mít přehled je skutečně třeba .
Jsou důležitější věci než pořádek .


Hlášky správnejch puberťáků

7. února 2009 v 21:58 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Tak tohle mě opravdu dostalo. Tak si to přečtěte a taky se pobavte :D tak jako já.

...Kdyby něco, tak že nic. ...Samí vole a stádo nikdo
...Mládeži do 18 nenalévat, mládež je šikovná naleje si sama.
... Život je boj, láska je hřích a tak si pamatuj, že vyhraje smích.
... Falešný přítel je horší než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.
... Každý den ta tebe čeká nejméně jeden blbec, který je ochoten zkazit ti náladu.
... I pád na držku je pohyb dopředu. ... Nic se ti nedaří, nic ti nejde? Lehni si na silnici ono to přejde.
... Život je bahno a jenom svině v něm umí chodit.
... Je hezké vidět dítě jak leze po trávě. Do tý doby než jí začne hulit.
... Život je dlouhý dost, pokud víš jak ho prožít
... Vyhrávat znamená nemít strach z porážky.
... Štěstí přijde tehdy, když mu neklademe žádné podmínky.
... Smích léčí jen ty, kterří se umějí smát.
... Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe.
... Cokoliv se učíš, učíš se pro sebe.
... Ztraceno je jen to, čeho se sami vzdáme
Zdroj: ►TADY◄

Nic nezvyklého

7. února 2009 v 19:39 | Fiera |  Deníček
Ahojky lidičky, po včerejším super dni, kdy jsem měla super náledu je tu sobota. A co že se dneska dělo. Vlastně abych řekla pravdu nic moc.
ráno jsem vystrčila hlavu na dvůr a zjistila, že je celkem teplo tak jsem chvíli blbla jen v tričku s krátkým rukávem na dvoře se psama. Pak jsem pomáhla mamce s oběděm měli jsme šunkofleky se zelím. Mňam. Následoval poobědový čajový dýchánek, naši koupili švestkový čaj se skořicí a vanilkou tak jsem jej měla. Byl moc dobrej doporučuju.
No a pak bylo odpoledne přepsala jsem si fyziku, abych měla stejnou látku v jednom sešitě a nemusela až budeme psát písemku, hledat starej. Pak jsem chvíli blbla venku, pak zas něco robila doma no a kolem 4 jsem šla sbírat prádlo na zahradu, ale to už byla celkem kosa i přes mikču.
Po prádle jsem šla k mému "milovanému" klavíru, následovala večeře a teď jsem skončila s učením ruštiny a matiky na pondělní písemku.
Ještě mám na zítra v plánu se naučit češtinu, ajinu a bižuli. Snad to nějak zvládnu.

Vaše Fiera

Diplomek

6. února 2009 v 19:23 | Fiera |  oceňka pro mě
Lidičky mám diplomek s Twilightem a takovej krásnej se musím pochlubit :D


Rekordová krávovinka aneb komentování

6. února 2009 v 18:56 | Fiera |  Soutěže+oceňka
Tak mě tak napadla jedna krávovinka. Je jí rokordování v komentování. Každej 50 koment k tomuhle článku bude odměněn klikačkou. A koment kterej mě něčím zaujme bude také odměněn a to diplomkem a klikačkou.
Takže se směle vrhněte na to

Dotázek

6. února 2009 v 18:37 | Fiera |  já versus me
Tak dostala jsem náladu na to, že bych zase něco sepsala. Co vy nato chcete? Tak hlásněte v anketce.