Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Březen 2009

Nosorožec

30. března 2009 v 19:42 | Fiera |  Designy-laye
Ahojky lidičky,
Fierka si hrála a vytvořila design s nosorožcem pro své SBéčko. Takže pokud máte zájem tak ho zkuknite. A sem mi do komentů napište, co si o něm myslíte.


pondělí po posunu času a změně rozvrhu.......to si snad z nás chtěli udělat srandu.

30. března 2009 v 16:32 | Fiera |  Deníček
Páni dneska ráno to bylo divný, tma jak v pytli a já si ještě přispím 5 minut. to se mi nestává, ale jako jinak jsem stíhala, čemuž se celkem divím. Páč poslední dobou nestíhám ani normálně.
No každopádně, některý lidi u nás ve třídě na posun času zapomněli a dorazili až na druhou hodinu, a pak vyprávěli, jak na ten posun času zapomněli. Njn se stane. Navíc nám změnili rozvrh, blázni, jsem se až divila, páč všichni všechno měli. A to se normálně vždycky najde někdo, kdo něco nemá a je normální den. :D

Jináč škola dnesk začínala matikou, kde byl Dave mimo, ale to doslova. Věty typu: "jo no a teď tohle..... tak ne no.....tak takhle a tohle......taky ne......tak já nevím." No ale snaha se cení ne? No taky si učitel trošku zarýpal do spolužáka, kterej matematicky a fyzikálně nadprůměrnej a teď dostal 4 z matiky. No učitel si to prostě neodpustí. Jak jinak.
Pokračovali jsme zemákem, kde kluci měli opravdu originální referáty. Jako zajímavosti z Peru nebo odkuď telenovela Yo soy Betty la fea(ošklivka Betty)+ k tomu video ukázka. Nebo zajímavosti z argentiny ceny benzinu a autobusu z roku 1999. Působivé. Opravdu to stálo zato. No učitel prohlásil, že jestli se pokoušeli vyzkoušet jeho trpělivost, tak on ju má velkou, ale další referáty takovýhohle typu (jak on to sakra nazval) nechce vidět.
Anglina písemka na frázový slovesa. skládala se ze tří částí, dvě mám dobře no ale tu třetí naprosto mimózně- celý blbě. No tak trojka by to mohla bejt.
Ruština jsme govorili o školje asi po půl roce jsme opět otevřeli toto téma. No a pak dělali nějakou gramatiku. Skloňování slov středního rodu podle vzorů mjesto a zdanije. Celkem v poho hodina, ostaně jako vždy.
ZSV- no to nám zrušili. Místo toho jsme dostali na supl učitelku, kterou moc nemusíme. Naštěstí nám pustila Noc na Karlštejně, takže se hodina dala celkem v klidu přežít.
A konečně poslendí hodina. Laborky z chemie, dělali jsme mýdlo ze sádla. Mazec, když jsme to vařili, měli jsme takový stylové(jako fakt se mi líbily :D) umělohmotný brejle. Prý kdyby to náhodou moc vřelo a šplíchalo. No a to je všecko.

No doma mi babička vykládala o svém dobrodružství s doktory :D Tři sanitky a potkat půl vesnice. To dákáži jenom babičky :D

No nic to je všecko jdu juknou na bižuli, zemák a pak se možná vrátím.
Tak se zatím mějte,
vaše Fiera

Jsem ve 4. kole SONB

30. března 2009 v 16:03 | Fiera |  blog
Ahojky lidičky, jsem nadšená. Postoupila jsem do dalšího, už čtvrtého kola SONB. Díky moc za všechny vaše hlásky doufoám, že mě podpoříte i ve 4. kole.
Hlasovat můžete ►TADY◄ ve 4. kole SONB pro Fieru.
Díky moc všem za hlásky
vaše Fiera

Do VGS

29. března 2009 v 19:08 | Fiera
Ahojky, dělala jsem kalendáře do VGS. A tohle jsou moje výtvory :D:D:D

Vtípky aneb úsměv prosím

29. března 2009 v 17:35 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
No tak tady pár vtípků, který jsou opravdu podařený.

Přijede autobus na celnici a do okénka se nahne celník se slovy: "Drogy, cigarety, alkohol?!
A jeden cestující na to bleskově: "Kávu, prosím."

Nadřízený se ptá pracovníka:
"Co myslíte, že je základní problém v naší firmě: nevědomost nebo nezájem?"
"Nevím. A ani mě to nezajímá."

Kamelot Večerníku vykřikuje na ulici:
"Obrovský podvod! 90 obětí! Obrovský podvod!"
Okolo jdoucí chlap si koupí noviny, prolistuje je a podrážděně poznamená:
"Co to tu vykřikujete, když se tam nic o obrovském podvodu nepíše!"
"Obrovský podvod! Již 91 obětí! Obrovský podvod!" pokračuje ve svém marketingu kamelot.

V dílně:
"Honzo, dej mi francouzák!"
"Klíč ty debile!"

čínský písmo, snadno a rychle

29. března 2009 v 17:31 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Tak tohle mě dostalo :D
zdroj:

My heart is damaged

29. března 2009 v 16:31 | Fiera |  Music of my heart
No nedávno jsme objevila, že mám v mobilu uloženou jednu písničku. No a teď ju nemůžu vyhnat z hlavy. Tak ji dám i sem, třeba mi to pomůže ji vyhnat z hlavy :D
Písnička se jmenuje Demaged.

Bože to byl sen....

29. března 2009 v 14:12 | Fiera |  Deníček
Ahojda lidičky,
dlouho jste mě tu neviděli co? Stýskalo se vám? Nejspíš ne, ale nevadí. Všimli jste si vůbec toho, že se dneska posouval čas o hodinu dopředu nebo jste to zaspali? Já osobně jsem to zaspala. A to teda opravdu zajímavým snem. Českofrancouzkým, nevím jak jsem mohla mít sen ve francouzštině, když jí moc nevládnu, lépe řečetno vůbec, ale tak co, stalo se.
A o čem, že ten podivnej sen byl? TAk jo já vám ho řeknu.

31. a 32. spřátelko

28. března 2009 v 21:28 | Fiera |  Spřátelené blogy
Ahojky liďulové mám tu další dvě spřátelka.

První je s *Cool_Girl*. Je to bloček vcelku nový, ale už tam najdete spoustu zajímavých věcí. Takže určitě jukněte. bogís *Cool-Girl* TADY

Druhé spřátelkou je s Max Riderem. Na blogu najdete něco o zvířátcích a nějaké povídky. Určitě také stojí za zhlédnutí. Max Riderův blog najdete zde


Když mi mrkneš do očí

28. března 2009 v 19:48 | Fiera |  Music of my heart
Ahojky lidičky, díky Kamm (spíš tedy její povídce) jsem hledala nějaké písničky od Jonas Brothers. Asi si budete myslet, že jsem úplněj mimoň, když jsem je doteď neznala. No jo jsem. Ale prostě se mi od nich zalíbila jedna písnička. Je jí When you look me in the eyes. Tak tady je

ну погоди!- Jen počkej!

28. března 2009 v 16:25 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Co takhle si připomenout nějaký ten dílek Jen počkej! No možná se vám víc vybaví, kdaž řeknu Jen počkej, zajíci. Tak tu máte něco na připomenutí.

Ach jo

28. března 2009 v 10:22 | Fiera |  Deníček
Je sobota a naši jeli k babičce. Na první pohled super, ale na druhej fuj. Musím vyprat a vysát. NO a to se mi teda jakože moc nechce.:(
Taky jsem začala hledat věci na referát do ruštiny, kterej máme mít po Velikonocích. Jenže ouha, všickni mají stránky v němině, anglině a čejině. Takže to budu muset skládat sama a to učitelka chtěla abychom si to přečetli v ruštině a trochu upravili. No nevadí, třeba se mi to nějak podaří.
Tak já jdu věšet prádlo tak zatím.
Vaše naštvaná Fiera

Klávesnice

28. března 2009 v 10:14 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
HEh tak tohle je mazec. Máte problém s orientací na klávesnici? tak se jukněte sem :D JEn pár věcí tam chybí :D
ú
ů
, .

Ze života středoškolaček

27. března 2009 v 20:41 | Fiera |  blog
Ahojky, lidičky. Před chvíli jsme si s Manon založily společný blogísek. Na kterém budeme zveřejňovat naše společné povídky a kecy ze školního života. Jelikož se obě počítáme už druhým rokem mezi právoplatné středoškoláky, tak podtitul blogu je Ze života středoškolaček zkráceně zzs. A jelikož máme přezdívky Fiera a Manon tak adresa blogu je zzs-fm.blog.cz. Doufám, že nás přijdete navštívit a zanecháte nám i nějakej komentář.

Hannah Montana

27. března 2009 v 17:27 | Fiera |  Music of my heart
Tak jsem nedávno koukala na Hannu Montanu. CHtěla jsem zjistit, co je to zač, že se to všem tak líbí. Můj názor- kokotina, ale člověk se u toho dobře zasměje.
No jinak Miley jako zpěvačka mi moc nesedí, objevila jsem od ní jen dvě písničky, které se mi celkem líbi a jsou to tyhle dvě.Naposledy podle rozvrhu, který jsem si konečně zapamatovala :D

27. března 2009 v 17:19 | Fiera |  Deníček
Ahojky liďulové, tak se vám zase hlásím. Jak se máte? Já naprosto báječně. Páč dnešek byl suprovej den, ostatně to je každej pátek, páč máme takovej relaxační rozvrh. No lepší by asi bylo říct(napsat) měli.
Protože nám odchází jedna učitelka, dějepisářka, na mateřskou od příštího týdne se nám mění rozvrh. Jako docela ujde, ale stejně. Než si ho zas zapamatuju bude rok pryč. A z dějepisu jsme dostali takovýho učitele, kterej je schopnej v hodině vyzkoušet 4 lidi a ještě zapsat mega dlouhej zápis do sešitu, tak se máme na co "těšit".

No a teď ke dnešku. Jako matika, tam se nic zvláštního nedělo. Prostě v klidu. V těláku jsme hráli ten florbal a hrál s náma i ten učitel, takže hafo. Hlavně na začátku jsme se lochaly jeho suprovému tělocvičnému oblečku. :D A musím říct, že po těláku jsme byly všechny mrtvý, páč nás tak děsně honil. Fuj. :D ale byla sranda
Výtvarka se celkem dala. Dostali jsme předloho antického sousoší, měli jsme si podle toho nakreslit na papír to sousoší a pak je stvárnit v popart stylo. Byla to celkem zábava. :D Hlavně když si u toho Borky zpíval jakýsi podivný písničky. :D Na konci nám oznámkovala koláže, který jsme měli doma znovu udělat. Všichni kromě Borkyho jsme dostali jedničky.
Z angliny jsme ji překecali a pustila nás o minutu dřív na oběd. To jest jediný zážitek z angliny.
A ruština. Dneska se zkoušel Pjotr pervyj, velikij. No a díky Eduš jsme to měli jiným stylem než normálně. V učebně jsme na plátně smatreli Nu, pagadi! a učitelka vždycky po dvojičkách zkoušela v kabinetě. Jsem šla normoš dneska dobrovolně, jako druhá- no ve druhé dvojičce. A snad všichni jsme dosatali jedničky takže bomba. A u Nu, pagadi jsme se opravdu nasmáli.

No jinak teďkom, jsem zjistila, že jsem ztratila kus povídky, co jsme s Manon psaly ve škole tak se ji snažím všude najít a nic. Člověk by se z toho zjevil.

No nic mějte se zatím krásně. Já jdu ještě hledat, držte mi pěstičky, ať najdu.
Vaše Fiera

MAMMA MIA! ja eto smotrela znova

26. března 2009 v 19:56 | Fiera |  Music of my heart
TAk jsem lepila koláž, kterou musím zítra ve VV odevzdat a pustila jsem si k tomu MAMMA MIU! No a ty písničky jsou prostě nezapomenutelné tak sem nějaké dám, ale v původní verzi od ABBY.

První je Chicquitita, ale je zpívaná ve španělštině. Celkem zajímavé :D

Výjmeční lidé tvoří mé okolí....

26. března 2009 v 19:47 | Fiera |  já versus me
Chjo zase jsem přemejšlela, no a přišla jsem na to že mé okolí- tedy to nejbližší tvoří výjmeční lidé. Ať už to je Janča, večný optimista, který dokáže zvednout náladu, když člověku není zrovna nejlíp. Bára úžasná hudebnice, spisovatelka, fotografka...no prostě umělkyně. Ivča hudbou žijící človíček s úžasnou ruskou výslovností. Marťa, super človíček, který je výjmečný už jen svojí povahou, vždycky dokáže podržet. Peťa umělkyně, umí úžasně kreslit a další výjmečné osoby...
Všechny tyhle lidičky mám děsně moc ráda a jsem ráda i za to, že se se mnou při tom jak jsou výjmeční baví. S takovým obyčejným průměrným človíčkem.

Lidičky mám vás ráda a vašeho přátelství si moc vážím.
Vaše Fiera

30. spřátelko

26. března 2009 v 19:33 | Fiera |  Spřátelené blogy
Ahojky lidičky takže je tu jubilejní 30. spřátelený bloček. Je jím bloček, kde najdete kecy ze života, povídku, nějaké výtvory autorky blogu a další zajímavé věci. Majitelkou blogu je Kamm Flower a bloček najdete po kliknutí ►sem◄.
Určitě stojí za navštívení tak rychle jukněte.

Den bez zvonění, legranda musí být

26. března 2009 v 17:26 | Fiera |  Deníček
Takže když jsme dneska přišli do školy byli jsme překvapeni, dneska totiž nezvonil celý den zvonek. No dobře tak zazvonil dvakrát, nekdy za dvě minuty jedenáct a kolem 13:13. Jinak prostě zvonek nefakčil. Takže když některý z kantorů náhodou neměl hodinky, nebo moc nehlídal čas tak jsme si hodinu o minutu zkrátili :D Docela příjemné.

Taky jsme díky "zvonění" měli v hodině ZSV, při psaní písemky, dobrou hlášku:
spolužačka: "A pane profesore, proč nezvoní?"
učitel: "Protože stěrače nestírají."
Tohle opravdu pobavilo celou třídu, takže jsem měli několik minut celá třída záchvat smíchu. No jo asi budeme dlouho prudit na tomhle světě. :D
Další zábavnou hodinou byla fyzika, kdy měl náš třídní na nás narážky týkající se zítřejšího suplovaného těláku s ním. Budeme hrát florbal i on. Vám to asi moc vtipně nevyzní, ale náš třídní má kolem 2m. A představa, že se ohýbá na florbalkou, která má tak metr je opravdu vtipná.
No a taky celkem vtipná byla dnešní ruština. Učitelka přišla s tím, že se shání děcka, který by namluvily něco o škole. TAkže si nás po jednom volala. My pak do mikrofonu přečetli odstaveček z jakéhosi časopisu a to se nahrávalo na kazetu. No a pak se nás zeptala jestli to chceme slyšet. No a my chtěli. Takže to pustila. Bože děs, můj hlas byl nějakej moc vysokej. A to bych normálně řekla, že ho mám spíš níž položenej. Taky jsme byly sprdlí všichni za to, že nevyslovujeme koncovky a ze slova kroužek jsme všichni udělali krouže. Sranda no. A krom toho přes nachcípání jsme všichni mluvili přes nos. No každopádně zážitek to byl. :D

To je prozatím všecko. Musím si jít nalepit na zítra kolát do výtvarky. Tak ahojda.
Vaše milovaná Fiera