Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Květen 2009

Tak takové to bylo

31. května 2009 v 19:18 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
No pokud jste někdo chtěli koukat na live chaty s Jonas Brothers a nějak jste to nestihli a pak nemohli najít odkaz. Tak tady máte oba dva live chaty.

Pod perexem

Noc v Muzeu 2- obsah

31. května 2009 v 18:44 | Fiera |  Filmy
Už jsem se zmiňovala, že jsem v pátek byla na Noci v Muzeu 2. Hrozně se mi to líbilo, musím říct, že mě celkem překvapil děj. Většinou pokračování nějakého úspěšného filmu, které má stejný název, který je doplněn o číslo, nestojí za moc. Takže Noc mě opravdu překvapila a potěšila.

A o co v ní jde?
Larry před pár lety opustil svoji práci v nočního hlídače přírodovědného muzea a stal se uznávaným vynálezcem.
Po nějaké době se vrací do muzea, aby se podíval jak to tam vypadá. Zjišťuje, že muzeum se rekonstruuje a jeho přátelé budou odvezeni pryč a nahrazeni interaktivními exponáty. Larry je touto zprávou zdrcen a zůstává v muzeu přes noc, aby se s přáteli rozloučil.
Staré exponáty jsou odvezeny do depozitářů největšího muzea na světě. Opičák se sebou vzal magickou desku, a tak celý dopozitář ožívá, včetně faraona(starší bratr faraona z přírodovědného muzea), který chce desku získat a ovládnout svět.
Larrymu v noci zvoní telefon, volá mu Jededaiah a oznamuje mu, kde jsou a co se stalo. Larry se rozhodne svým přátelům pomoci a vydává se do Washingtnu, do depozitářů, aby své kamarády našel a zachránil.
http://www.ofilmu.com/images/galerie/4720_8.jpg

Nesetkává me se tu jen se starými známými, ale je tu spousta nových. Např.: Abraham Lincoln, Ivan Hrozný, Napoleon Bonaparte, Al Capone, Amelie Enhartová, Albert Einstain.....
http://storage.bontonfilm.cz/images/large/987825567467004220432520478677c3.jpg

Design s JB

31. května 2009 v 18:17 | Fiera |  Designy-laye
Ahojky,
Fierka se trošičku nudila a vytvořila design s Jonas Brothers.
Jak se vám líbí?

Konec týdne

31. května 2009 v 16:16 | Fiera |  Deníček
Ahojda,
už zase je tu neděle. Zase konec týdne. Nomusím říct,ž e tento týden uběhl opravdu rychle. Asi to bylo těma 2 dnama volna, jednoho dne, kdy jsme byli ve školy jen 2 hodiny a pátku, kdy se šlo až na 10. Tohle všechno se vlastně dělo díky maturitám na škole.
Zato příští týden bude už zase normální. Píšeme sice z chemie, biologie a ti co mají nerozhodnou známku tak ze ZSV. Ale stejně už to bude jeden z klidnějších týdnů. Nebo v to aspoň doufám. Vždyť v sobotu jedeme do Anglie. Až přijedeme tak bude výletový tejden a třeťáci na vodě- tím pádem samý suplování. No a pak už je poslední tejden, kdy jede na výlet naše třída. Doufám, že skončíme toho 27. června, ale jak znám našeho ředitele, tak to pravda nebude.

Takže si užívejte dnešní den, závěr týdne.
Vaše Fiera

Diplomek s Jonáskama

30. května 2009 v 18:48 | Fiera |  oceňka pro mě
Hej mám diplomek s Jonáskama. Takovej blikající, já z toho nemůžu. :D Kina10 díky moc.

Kapitolka 9.

30. května 2009 v 18:41 | Fiera |  American Stage
Lidičky pro všechny, kteří si oblíbili moji a Monončinu povídku American Stage mám dobrou zprávu. Manonka ráno zveřenila devátou kapču této povídky. So Lets go read it

I love my cousin so much

30. května 2009 v 18:19 | Fiera |  Deníček
Hey Joenie, I love you so much. You really like my sister, I'm not kidding. I really love you, darlig cause you love JB as much as me, and you so crazy like me. This weekend with you was really great. I really enjoy it.
Love you my dear, I'm looking forward to next time staying with you.

Tak jo, dost angličtiny, směřované jedné osobě.
Tak jak už jsem písala. Byly jsme se sestřenkou včera na Noci v muzeu 2. A musím říct, že je to opravdu dost dobrej film. Povedl se jim.
Večer jsme společně strávily u babči a společně mrkli na záznam live chatu s JB. No jo sem se sice v pátek ráno vzbudila, ale nebyla jsem schopná vylízt z postele.
Pak jsme projížděly nějaký videa s JB a musím říct, že u některých jsme se opravdu málem počůraly smíchy, ale to jste ostatně mohli posoudit sami z ukázek, které jsem sem včera hodila.
No a pak jsme byly trošiku zmagořený tou angličtinou, že když jsme konečně asi kolem jedné zalezly do postelí tak jsme ještě do dvou spolu kecaly, ale teď se držte anglicky. normálně my jsme se bavily anglicky. No aspoň nějakej trénink do té anglie kam už za týden frčím.

No dneska nás o půl osmé(nebo v osum, nejsem si jistá kolik bylo) probudil telefon, sice jsme ještě nemusely vstávat, ale usnout se nám už nepodařilo, takže jsme defakto vstávaly kolem 9. A zaply jsme telinu a koukaly na ESO. Přio sledování téhle hitparády jsme chvílema dostávaly dost záchvaty smíchu anebo se chytaly za uši, když tam byly písničky, který nám vyloženě nesedly.
Pak jsme teda jakože vylezly, jsme totiž na tu telinu koukaly z postele :D, a tak nějak trošku pomáhaly mojí máti s oběděm.
Po obědě jsme zasedly k počítači a koukaly na všechny ty Twittery, Myspacey, Facebooky, officialwebsites, FFE..... Když jsme byly od počítače vyhnány, šly jsme do kuchyně, kde jsme dělaly malé tvarohové koblížky u čehož jsme poslouchaly Jonas Brothers a zpívaly.
Když jsme skončily tak jsme si zkusily zazpívat pár písniček a nahrát náš zpěv na mobil. Pak jsme si to pouštěly a.... no popravdě nás to složilo smíchy na zem. Buď je náš zpěv fakt tak děsnej anebo ten mobil tak šíleně zkresluje.
No a pak už jsem jela domů. Asi před půlhodinkou jsme dorazili. A teď jdu pomoct taťkovi (kterej byl šikovnej a přirazil si panelem ruku) spravit náš zvěřinec.

Tak se mějte fajně. I love you so much, everyone.
Yours Fiera

I'm laughin' so much

29. května 2009 v 22:15 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
O můj bože já se asi polulám smíchy s Joenie se nám podařilo najít jedno naprosto laughingový video. Prostě zaručená zábava, která určo vykouzlí úsměv na každé tváři. :D Tak na to mrkněte.

Učili se španělskou písničku

29. května 2009 v 21:34 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
No lolec, já z toho fakt nemůžu. Jonas Brothers se učili zpívat písničku ve španělštině a že jim to šlo. :D no pokochejte se sami zaručeně se pobavíte.

Noc v Muzeu 2

29. května 2009 v 16:00 | Fiera |  Deníček
Ha je 16:00 a já právě sedím v kině a čekám až po reklamách, který právě začínají konečně začne film. Noc v muzeu 2. Vedle mě sedí Joenie a čeká, nemůže se dočkat stejně jako já, až už to konečně začne.

Jo tak takhle nějak to asi vypadá. No vzhledem k tomu, že tohle je přednadstavenej článek, tak jsou to jen domněnky. Ale uvidíme jak se nám to bude líbit. Určitě vám to sem písnu. Ale po kině jedeme k babči. A tam momentálně není net, páč byl bratránek šikovnej, ale tak. co

Smajlouši

29. května 2009 v 13:07 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Jen tak aby se na vaší tváři objevil úsměv sem Fierka háže pár obrázku smajloušů.
http://ikonki.opryski.pl/wp-content/uploads/2008/06/vw.jpg

3. kolo SONB

29. května 2009 v 10:23 | Fiera |  blog
Lidičky strašně moc vám děkuju. Díky vašim hláskům jsem postoupila do 3. kola SONB(o nej blog). Doufám, že mě podpoříte i v tomto kole. Hlásek mi můžete dát tady.
Díky moc za všechny hlásky, které jste mi dali a za všechny které mi ještě (doufám) dáte.
Vaše Fiera

School again

29. května 2009 v 8:00 | Fiera |  Deníček
A zase se musí do školy, musela jsem vstávat a oblíkat se a snídat a nachystat se atd. No prostě jako obvykle. KDyž musím upalovat do školy. Ještě, že jsem dneska vstávala až v půl osmé. Aspoň jsem se trochu vyspala.

Miluju pátky, protože to jsou naprosto oddechový dny. Vzhledem k tomu, že kvůli předávání maturitních vysvědčení jdeme až na 10. Tak nám odpadá ruština a tělák. Takže z obvyklých 3 hodin učení budeme mít jen 2. A to ajinu, která bude stát jako obvykle za prd a Fyziku, kde píšeme písemku. Tak mi držte pěstičky, aby mi to dobře dopadlo. :D

Tak si užívejte krásný den
vaše Fierka

Padesát lidí, wow

28. května 2009 v 21:07 | Fiera |  blog
heh no tak dobře nebyl to poslední článek. Jsem teď zjistila, že vás tu bylo dneska 50. Normoš lidi děkuju, že sem chodíte.
Fierka je nesmírně potěšena. A bude se jí teď krásně spinkat.

Takže teď už opravdu dobrou noc, sladké sníčky o všem o čem si přejete.
vaše Fiera, které se dnes bude krásně spát.

Dobrou noc všem

28. května 2009 v 21:04 | Fiera |  Deníček
Ahojda lidičky,
tak tu mám pro vás ještě poslední zprávičku. A tou je, že vám přeji dobrou noc. Já odcházím, ale než tak docela odejdu tak ještě s Manonkou napíšeme pár řádku k AS. No bude to zajímavé pěkně se nám to uzluje. Takže se máte na co těšit.

Dobrou noc, sladké sníčky
vám všem
přeje Fiera

Jonásci nezklamali

28. května 2009 v 19:53 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Hej mám děsnou radost. Jonas Brothers nezklamali a i v posledním týdnu, kterej tráví v t-music se umístili na prvním místě. A jak řekla ta moderátorka byli první pořád a jen jednou druzí. No jo museli dát šanci i ostatním. :D

Je to v kapse

28. května 2009 v 16:28 | Fiera |  Deníček
Super,
takže kolem dvanácté jsem sedla na kolo a jela do klavíru. Je to jen necelých 9km, ale zjistila jsem, že nemám žádnou kondičku a ještě navíc jet celou cestu proti celkem dost silnýmu větru je ještě horší, než bych si myslela. Nu co do klavíru jsem dorazila načas. Sice uřícená jako prase s obličejem do ruda ošlehaným větrem. Ale byla jsem tam.
Jelikož mi to jakože v hodině celkem šlo, tak jsem si udělala i ty postupovky. A mám je za jedna normoš. Na to, že jsem se třepala vysílením z kola jako ratlík a dokonce se přidaly i nervy, když do třídy napochodovala ředitelka. Dala jsem to a to je hlavní, mám od toho pokoj. Jen si přednes ještě zahraju příští tejden ve čtvrtek a už mám od těch ohraných věcí pokoj.
Taky jsem dostala nový skladby. Budu hrát I dreamed a dream- ten notovej zápis je pořádnej, vypadá dost složitě, ale to dám, tak těžký to bejt nemůže. A ještě nějakou skladbu od nějakýho francouzkýho skladatele, co je o století starší než Bach. Ta zas pro změnu vypadá jednoduše, ale je to opět samá ozdoba jako je můj současný přednes o Haydna.
Poháněná těmahle úžasnejma zprávama jsem sedla na kolo a jela spátky domů. A normoš díky tom a asi i díky větru mi cesta zpět trvala o 10minutek míň. Ale přijela jsem vyflusnutá- naprosto totálně, a tak jsem hned zapadla do postele a na hoďku si dáchla.
Chjo jsem děsná, mám volno a spím. Já prostě vím jak ten čas zužitkovat.

Tak se mějte fajně, tady to vypadá, že bude pršinkat. No co aspoň se zalijou kitičky :D
vaše Fiera

Filmy podle knihy

28. května 2009 v 10:44 | Fiera |  Můj názor
Ahojdy,
tak zasejc po nějaké době tu máme článeček do rubriky můj názor. No snad vás zaujal nadpis a dočtete si to až do konce. :D

Na filmy, které jsou natočeny podle knihy, chodívám celkem často. No ono to možná budu způsobeno i tím, že celkem dost čtu. Většinou, ale přečtu nějakou knížku a až později se dozvím, že se chystá její zfilmování, nebo se už natáčí.
Většinou se tyto zfilmované podoby týkají fantasy a sci-fi žánru (jo moje oblíbené čtivo). No a někdy se to prostě podaří líp a někdy hůř. Třeba takovej Harry Potter, některé díly se mi prostě líbily jak byly zfilmovány a jiné mi moc nesedly. Je to asi tím střídáním režisérů.
Ale třeba zfilmovaný Eragon, mě celkem zklamal. Ale tak co. Prostě někdy se to povede a někdy ne.

New Moon

28. května 2009 v 10:05 | Fiera |  Filmy
Včera večer jsem jen tak brouzdala po facebooku a normálně tam byly úpa nový fotky z natáční New Moonu v Itálii. Jako některý opravdu úžasný. A tady maláochutnávka

Nemůžu si pomoc, ale prijde mi, že má nějakmoc dole kalhoty :D

Sluníčko

28. května 2009 v 9:36 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Jen tak pro zlepšení nálady pár obrázků sluníčka.
http://image078.mylivepage.com/chunk78/1702088/1492/Slun%C3%AD%C4%8Dko.gifhttp://www.energycentrum.cz/cb/slunicko.jpghttp://www.horninemci.cz/webdata/pic/slunicko_s.jpg
http://thumbnail027.mylivepage.com/chunk27/380150/321/small_slun%C3%AD%C4%8Dko%20pro%20radost.gif.jpghttp://volby.kscm.cz/data2/dep_35/Slunicko___mracek___tresnicky___JPEG..jpg