Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Červenec 2009

Nasratá, nasratá, nasratá

6. července 2009 v 19:44 | Fiera |  Deníček
Vaše Fiera je totálně nasratá. Jela k babči a než přijela zpátky tak se tu přehnala prý jen 10 minutová průtrž mračen. A nějakým záhadným způsobem jí to vyplavilo pokoj. Prostě přes střechu, půdu, seno a strop a dřevěnej srop se to dostalo až na její úžasnoudřevěnou podlahu. Takže přijela a jen vytírala. Krom toho zjistila, že její celo dení práce je totálně k hovnu. A to se s tím tak piplala. Jako dělala to v 5 jazycích, z čehož jeden vůbec neumí a další 4 jen tak trošku. Takže skvělý. Jako to fakt nestíhá. Krom toho nemá vůbec nachystáno na zejtra. No vůbec, má seznam, což je teda pokrok :(. Jako fakt skvělej den a to jí do pokoje ještě pořád prokapává. Kdyby ta voda aspoň byla čistá, ale taková hnusná kalná jakási rezavá nebo co.
A to ji ještě nasral twitter, taky fajn. Chjo dnešek je fakt skvělej. Ráno pes v kanále a večer voda v pokoji. Naštěstí ji nemá v posteli(nebo aspoň zatím ji tam neobjevila).
NASRATÁ, ŽE TO VÍC ANI NEJDE.

Sakra já tak potřebuju něco, co by mi zlepšilo náladu. :( ;(

Pokusy o kresbu

6. července 2009 v 9:59 | Fiera |  Výtvory z nudných hodin
Ahojda, před nějakou dobou jsem vám slibovala, že sem hodím foto kosatce, co jsem kreslila ve výtvarce. Takže tady je:
kdybyste to náhodou nepoznali(jakože nepoznáte) tak ten menší černej flek byl jen pokus o samotnej květ. :D

Nepříjemné probuzení

6. července 2009 v 9:31 | Fiera |  Deníček
Dobré ráno všem,
tak se vám opět hlásím. A proč? Abych vám zdělila jak jsem dneska byla velmi nepříjemně probuzena a hlavně na můj vkus taky moc brzy.

Takže zrovna se mi zdál nádhernej sen, když jsem uslyšela jak matka řve histericky moje jméno. Asi třikrát a hned byla u mě v pokoji. "Vylez, dělej, Nelča je v kanále pojď ju vytáhnout,"rozkázala mi hysterickým hlasem. Tak jsem se štrachala z postele. A hned jsem se snažila Nelču vytáhánout ven, přičemž jsem tam málem zahučela taky. Jenže mě by se nejspíš nic nestalo, ten kanál je totiž jen tak metr hlubokej a vody tam nebývá víc než takovejch 20 cm, jenže naše Neluška je 17 letej malej jezevčík.
Poté, co se mi ji podařilo vytáhnout se konalo koupání. Prostě, aby nám toliko nesmrděla a aby se zahřála jsme ji vykoupali ve vlažné vodě a vyšamponovali. Pak vysušili a teď už zase běhá na dvoře.

No a ještě abych vám tak trošku osvětlila jak je možné, že nám pes zahučel do kanálu. Máme totiž na dvoře takovej kanál. Je to spíš díra v zemi tak 50x50cm pro odtok dešťové vody samozřejmě je zabezpečenej mříkou, aby tam nikdo nepadl. Ale to bychom nesměli mít babičku, která má prostě zafixováno, že když prudce prší tak to tam neodteče a musí se to oddělat. Tak tu mřížku velmi chytře oddělala no a prostě nějakou záhadou se tam Nelušce podařilo padnout.

Když už nic jinýho tak jsem ráda, že jsme všici v pořádku a nikomu se nic nestalo.

Tak si užívejte svátečního dne
vaše Fiera

Návštěvnost

6. července 2009 v 9:11 | Fiera |  blog
Zase tu dávám návštěvnost. Je to za minulej tejde, jak jinak, že ? :D

Navstevnost za minuly tyden (29.6. 2009 - 5.7. 2009) je:
Pondeli: 23
Utery: 21
Streda: 21
Ctvrtek: 12
Patek: 21
Sobota: 24
Nedele: 29

Celkem: 151

Díky všem, vím, že jsem tu ten tejden moc nebyla a vás tu bylo tolik. Fakt děkuju.

Dům velikosti paláce

5. července 2009 v 20:34 | Fiera |  Deníček
Moji milí drazí, zdravím vás.
Včera jsem odjela od babči, abych si doma připravila věci na mezinárodňák a do Řecka. Ještě včera večer to vypadalo dobře. Tedy tak, že mi v tom, abych si na tom pracovala nebude nic, ale vůbec nic vadit. Jenže to by nesměl tatínek rád chodit na houby a ty houby by nemsměly růst.
Takže asi ve zkratce se událo tohle. Byla jsem vzbuzena někdy kolem třičtvtě na devět a záminkou bylo to, abych se šla podívat na velkej hříbek, kterej taťulda přinesl. Krom toho, že mi byl přerušen úžasnej sen(vůbec se nezmiňuju jakej) jsem se už zpátky nedostala. Místo toho jsem musle pomáhat s čištěním hříbků a jejich přípravou na smažení, sušení atd. Taky jsem byla zaměstnána přípravou salátů na oběd. Asi kolem půl desáté volala tetička(babiččina sestra) a tak nějak slovo dalo slovo a v půl dvanácté už byla u nás jako na koni. No jo taky miluje houby. No a měla se odpoledne vydat s taťuldou znova do lesa.
Jenomže volal můj úžasný bratránek, že přijede. No nějak se prý domluvili, že teda jako půjdou do lesa všici zaráz. K tomu teda nakonec nedošlo, ale bratránek přijel s bednou plnou hříbků a zase čištění atd.... Krom toho tady zkejsnul asi na 4 hodiny. Takže barák plnej lidí- proti normálním 4 tu teď bylo 7 lidí. No a jelikož jsou všichni vyšší věkové kategorie než já, tak mě po chvíli debaty s nima omrzí, jenže co může člověk dělat?
Vzala jsem si papínkův notebook a pustila si na něm HP 5 (No do pokoje na komp jsem nemohla páč jsem debil si ráno nezavřela okno a během dne jak na prosklenou verandu pražilo slunko se mi ten hin naštval do pokoje, takže tam bylo naprosto jako v sauně) a to mi tu furt kolem chodil někdo, a že todle a tamto, tak jsem z toho jakože zase nic moc neměla. Asi před hodinou konečně bratránek odjel a v pokoji už je trochu snesitelně a tak jsem se sem mohla přemístit.
Ale faktem zůstává, že bych si vážně někdy (a to je poslední dobou dost často) přála, abychom měli BARÁK VELKEJ JAKO PALÁC, abych se mohla odklidit někam, kde bych byla v klidu a ničím nerušena a absolutně bych se vyhla lidem, který mi lezou na nervy.

Tož pěknej večír,
vaše Fiera

Zdařte člobrdi

3. července 2009 v 20:31 | Fiera |  Deníček
Ahojda,
všici tak jak se máte? Já naprosto no asi euforicky. :D Prostě dneska vlezu na net a zjistím, že se Kevin zasnoubil s Danielle. Takže hodně štěstí ve společným životě.

No jináč už je dneska pátek. Takže jako v úterý bylo výzo, pak jsme s Joenie jely do Brna a zašly jsme na Zacka a Miri a teda jako bychom nejraději už po patnáci minutách odešly, prostě nás to nezaujalo. Prostě děs běs. Pak jsme byly obě u nás přes noc. Teda jako já musela ve středu vstávat v půl osmý páč jsme jely s Manon koupit dovolenou. A jelikož bylo ten den vedro a vlaky ještě ke všemu měly výluku. Tak jsem myslela, že než dojedu dom tak se snad uvařím. A to jako beze srandy. No aspoň, že jsem potkala jednu kámošku se kterou jsme hodily reč po celou dobu společné cesty. Dom jsem přijela teda jen polouvařená no.
Ve čtvrtek jsem zase musela vstávat v půl osmé, ale tentokrát i Joenie, a to jsem se do postele dostala až o půlnoci. Jak já nesnáším, když nemůžu spát svoji obvyklou vyspávací dobu. Já jela na scuka kvůli mezinárodňáku a Joenie k babči. Tak jsem po scuku taky dorazila. No jako rozhodla jsem se to jít pěcha páč bus mi jel až za dvě hoďky a mě se tak dlouho nechtělo čekat. NAvíc 5 km není tak moc a pěšky, když si pohnete to dáte tak za hoďku. Já nespěchala. Prostě jsem poslouchala JB a trsala si u toho. To víte moc aut tady nejezdí.
No a dneska. Jsem se vzbudila v sedum a když jsem se zděsila, že je tak brzo tak jsem to ještě zalomila do desíti. Pak jsem se teda jakože vyhrbala z postele. A začala si chytat věci na lasagne, který jsem dělala k obědu. Stihla jsem to nějako moc brzo takže jsme obědvali kolem čtvrt na dvanáct, ale tak co babči to nevadilo, ale Joenie trošku ju páč v deset snídala. :D Odpoledne jsem valily na zahradu vytrhat hrášek. Stihly jsme to tak tak před deštěm. A u toho si zpávaly(dobře spíš vyřvávaly Burnin' Up, Fly With Me, Poison Ivy...) a pak ještě než se pořádně rozpršelo tak jsme trsaly mezi kapkama a při tom vyřvávaly ony již zmíněné písničky a lidi, co seděli naprodi u hospody pod deštníkama nanás koukali jak na magory, ať si si.
No a k večeru si Joenie půjčila notebook od Kity. Chytrý nápad a daly jsme se projíždění stránek o JB a zjistily tu skvělou novinu o Kevinovi.

No tak se mějte fajně,
vaše Fiera