Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Dům velikosti paláce

5. července 2009 v 20:34 | Fiera |  Deníček
Moji milí drazí, zdravím vás.
Včera jsem odjela od babči, abych si doma připravila věci na mezinárodňák a do Řecka. Ještě včera večer to vypadalo dobře. Tedy tak, že mi v tom, abych si na tom pracovala nebude nic, ale vůbec nic vadit. Jenže to by nesměl tatínek rád chodit na houby a ty houby by nemsměly růst.
Takže asi ve zkratce se událo tohle. Byla jsem vzbuzena někdy kolem třičtvtě na devět a záminkou bylo to, abych se šla podívat na velkej hříbek, kterej taťulda přinesl. Krom toho, že mi byl přerušen úžasnej sen(vůbec se nezmiňuju jakej) jsem se už zpátky nedostala. Místo toho jsem musle pomáhat s čištěním hříbků a jejich přípravou na smažení, sušení atd. Taky jsem byla zaměstnána přípravou salátů na oběd. Asi kolem půl desáté volala tetička(babiččina sestra) a tak nějak slovo dalo slovo a v půl dvanácté už byla u nás jako na koni. No jo taky miluje houby. No a měla se odpoledne vydat s taťuldou znova do lesa.
Jenomže volal můj úžasný bratránek, že přijede. No nějak se prý domluvili, že teda jako půjdou do lesa všici zaráz. K tomu teda nakonec nedošlo, ale bratránek přijel s bednou plnou hříbků a zase čištění atd.... Krom toho tady zkejsnul asi na 4 hodiny. Takže barák plnej lidí- proti normálním 4 tu teď bylo 7 lidí. No a jelikož jsou všichni vyšší věkové kategorie než já, tak mě po chvíli debaty s nima omrzí, jenže co může člověk dělat?
Vzala jsem si papínkův notebook a pustila si na něm HP 5 (No do pokoje na komp jsem nemohla páč jsem debil si ráno nezavřela okno a během dne jak na prosklenou verandu pražilo slunko se mi ten hin naštval do pokoje, takže tam bylo naprosto jako v sauně) a to mi tu furt kolem chodil někdo, a že todle a tamto, tak jsem z toho jakože zase nic moc neměla. Asi před hodinou konečně bratránek odjel a v pokoji už je trochu snesitelně a tak jsem se sem mohla přemístit.
Ale faktem zůstává, že bych si vážně někdy (a to je poslední dobou dost často) přála, abychom měli BARÁK VELKEJ JAKO PALÁC, abych se mohla odklidit někam, kde bych byla v klidu a ničím nerušena a absolutně bych se vyhla lidem, který mi lezou na nervy.

Tož pěknej večír,
vaše Fiera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Prosím klikni, uděláš mi tím radost

klik :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama