Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Nepříjemné probuzení

6. července 2009 v 9:31 | Fiera |  Deníček
Dobré ráno všem,
tak se vám opět hlásím. A proč? Abych vám zdělila jak jsem dneska byla velmi nepříjemně probuzena a hlavně na můj vkus taky moc brzy.

Takže zrovna se mi zdál nádhernej sen, když jsem uslyšela jak matka řve histericky moje jméno. Asi třikrát a hned byla u mě v pokoji. "Vylez, dělej, Nelča je v kanále pojď ju vytáhnout,"rozkázala mi hysterickým hlasem. Tak jsem se štrachala z postele. A hned jsem se snažila Nelču vytáhánout ven, přičemž jsem tam málem zahučela taky. Jenže mě by se nejspíš nic nestalo, ten kanál je totiž jen tak metr hlubokej a vody tam nebývá víc než takovejch 20 cm, jenže naše Neluška je 17 letej malej jezevčík.
Poté, co se mi ji podařilo vytáhnout se konalo koupání. Prostě, aby nám toliko nesmrděla a aby se zahřála jsme ji vykoupali ve vlažné vodě a vyšamponovali. Pak vysušili a teď už zase běhá na dvoře.

No a ještě abych vám tak trošku osvětlila jak je možné, že nám pes zahučel do kanálu. Máme totiž na dvoře takovej kanál. Je to spíš díra v zemi tak 50x50cm pro odtok dešťové vody samozřejmě je zabezpečenej mříkou, aby tam nikdo nepadl. Ale to bychom nesměli mít babičku, která má prostě zafixováno, že když prudce prší tak to tam neodteče a musí se to oddělat. Tak tu mřížku velmi chytře oddělala no a prostě nějakou záhadou se tam Nelušce podařilo padnout.

Když už nic jinýho tak jsem ráda, že jsme všici v pořádku a nikomu se nic nestalo.

Tak si užívejte svátečního dne
vaše Fiera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama