Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Srpen 2009

Den na nic

31. srpna 2009 v 20:00 | Fiera |  Deníček
Ahojda člobrdi,
tak dnešek byl totálně na nic. Udělala jsem sice spoustu věcí, který jsem udělat chtěla, ale na jednu jsem přece jen zapomněla. No co, ta může počkat na tu je času dost. :D

Dopoledne jsem musela překontrolovat maily, kvůli určitejm věcem. A strašně moc mě potěšilo, když jsem zjistila, že mi napsal kamoš z Polska. Tak jsem mu hnedle musela odepsat. No ajinak jsem dělala jen samý věci, který jsem musela během dneška stihnout udělat. Děsná "zábava" to mi věřte.

Njn. Takže zejtra se valí do školy. JSem z toho trošku vedle, ale tak nějak jsem si na to už během dneška zvykla. No co člověk se zase vrátí do starejch kolejí.(ble) Ještě, že maturuju až příští rok.

Tak a teď jdu zkusit sepsat kapču k SnS. Jak dlouho jsem to už neviděla :D Ale co, snad to dopadne dobře. :D

Se zatím mějte
vaše Fiera

Dobré ránko

31. srpna 2009 v 9:38 | Fiera |  Deníček
Dobré ránko miláčkové,
tak jakpak se dneska všichni máte? Já abych řekla pravdu tak žádná sláva. Musim si toho zařídit do školy a ohledně další důležitejch věcí takovou spoustu, že vážně netuším jak to během toho jednoho krátkýho dne všechno stihnu.
Největší sranda je, že když jsem si to chtěla udělat(něco málo z toho) včera tak se jelo k tetičce na takovou tu typicky dospěláckou oslavu narozenin- spousta žrádla(sladký i slaný) a spousta pití(alko i nealko). Takže výborně no. Tak já si jdu pár věcí zjistit, abych to měla za sebou, co nejrychleji.

Tak zatím aloha
vaše Fiera

Ahojec

30. srpna 2009 v 21:26 | Fiera |  Deníček
Ahojec liďulové,
tak jsem dneska ráno kolem 8:40 přijela po 12 dnech zpátky na půdu České republiky. Tím tedy chci říct, že jsem se konečně vrátila domů z prázdninových cest a v nejbližší době nikam trtat nebudu.(jen do školy samozdřejmě jak jinak).
V Chorvatsku to bylo docela fajn, slunko a moře to je žůžo, ale ty spolubydlící ve stanu to byl děs to vám řeknu. Baba(náká učitelka) s dcerou(příšerně ošlivá a namyšlená blondýna), naše spolubydlící, nám kazily pořádně každej den svýma odpornejma řečema. Fakt stěžovaly si snad na všechno na co si stěžovat mohly: jídlo, další lidi v kampu, vedoucí, děcka, počasí..... Nesnesitelný. *grr* jsem ráda, že už je (snad)nikdy neuvidím.

Tak se zatím mějte já mám ještě nějaké ty povinnosti,
vaše Fiera

JB opět v T-music

18. srpna 2009 v 10:48 | Fiera |  Skladiště aneb co se jinam nevešlo
Ahojda, tak vám dneska ještě před tím než odjedu něco málo písnu.

Právě jsem se koukala jaké písničky jsou v t-music. A s potěšením jsem zjistila, že v novinkách je od Jonas Brothers písnička Fly with Me. Tak pokud se vám líbí tak pro ni hlasujte tady v t-music.

Tak se mějte hezky, užívejte zbytku prázek
vaše Fiera

Friends for Change

17. srpna 2009 v 21:23 | Fiera |  Music of my heart

JE to zvláštní ale musím semky dát jednu úžasnou písničku, kterou zpívání společně Demi Lovato, Selena Gomez, Miley Cyrus a Jonas Brothers. Písnička je fakt hezká jen můj dojem z toho trochu kazí Miley. Prostě její "zpívání a hlas" se mi nelíbí.(o dalších věcech, který na ní nemusím pomlčím).
No a ať už to neokecávám tady je ta písnička.


CHystání a chystání

17. srpna 2009 v 17:44 | Fiera |  Deníček
Ahojda lidi,
tak jak se vede? Já si dnešek naprosto báječně užívám. Páč ráno jsem se vzbudila v půl osmé a zalila jsem matce kytky, aby neměla řeči, že jsem jí to nezalila no a pak zase zalezla do postele. Z té jsem vylezla až v půl jedenácté. No co když si můžu přispat. A sny jsou přece táááák kráááásný. :D No když jsem vylezla zapla jsem počítač. Pustila si nějakej film a pak koukala na H2O: Stačí přidat vodu- teda pořádná kravina, abych pravdu řekla. U toho jsem si sepisovala seznam věcí, které si musím zabalit.
No a následně jsem se při Princess Protection Pragramu balila. Pak jsem zkoukla facebook, twitter a maily. No a on už je večer. Takže jsem si skočila něco ukuchtit k véči a přijeli naši.

A teď mám v plánu zase na něco koukat nebo číst. Ale to čtivo si spíš nechám do toho Chorvatska. :D

Mějte se fajně
Fiera

Narozky na entou

16. srpna 2009 v 22:53 | Fiera |  Deníček
Zdařte bobani,
tak jak se vede? Doufám, že dobře páč já se mám naprosto parádně. Teda na některý detaily :D Ale jináč fajně. No a jelikož jsem dneska doma od babči tak vám zase musím napísat nějakou tu zprávičku, že žiju. :D

No asi bych měla napísat, co se dělo ve čtvrtek. Nebo aspoň jsem měla v plánu to napsat, ale teď jsem s hrůzou zjistila, že jsem děsnej sklerotik. Teda zas tak strašný to není nepamatuju si jen dopoledne a odpoledne. Prostě jsem byla u babči a navečer jsem jela dom, abych si vyzvedla dárky pro holky, který jsem měla doma.

V pátek ráno jsem vstávala celkem brzy a jelo se k babči. Joenie už tam nebyla, páč v 7 ráno jela dávat krev do Brna. Je někdy až s podivem, co dokáže člověk kvůli hokeji udělat. Když odpoledne dojela, tak začalo to vyptávání co má za krevní skupinu, jaký to bylo, neomdlívalas atd atd. Jakmile skončilo tohle vyptávání dala jsem se do přípravy NESKUTEČNĚ DOBRÝCH BUCHET. (ne že bych se chtěla chválit, ale ona ta buchta prostě všem příšerně moc chutná :D).
Večer jsme se vydali s holkama a Pepkem na zábavu. :D Ehh no potkala jsem tam až nechutné množství spolužáků. Dokonce mi někteří i přáli k narozkám. :D Z toho jsem měla jakože dost páč normálně mi nepřávaj. :D
No ze zábavy jsme se vrátili kolem půl druhé ráno a zalezli do postelí. :D

Včera se vstávalo tak v přiměřenou hodinu, aby se stihlo připravit zbytek věcí na odpoledně večerní párty. Takže jsem strávila dopoledne krájením zeleniny na salát a později jen tak samotné. Kity s Julčou děláním minipizziček, tetička jednohubkama...... No a kolem druhé jsme to už začali chytstat úplně. Ubrusy na stůl; pizzi, pečivo, zelenina na talíře a pak na stůl; rozpálení grillů... No a ve3 už to všeckno začalo předáním darů oslvencům- byli jsme čtyři :D. No a pak už nastala žranice.
Končili jsme až večer kolem desáté a to hlavně kvůli tomu, že začala být dosti zima. Ale jinak to byl skvělej den. :D
Hlavně když někdo dostane flašku Lemonda v tašce s Camp Rockem a přáníčkem kam mu milovaný lidi podepíšou JoBrosy a napíšou k tomu "We love you ♥"

No a dneska nás pak nečekalo nic jiného a lepšího než úklid. Mití skla, sklízení zbytků, atd. Ale tak přežili jsme to. Já jela večer domů, abych si zejtra v klídku mohla nachystat věci páč v úterý valíme s Joenie do Chorvatska.

Takže zatím se mějte fajně,
vaše Fiera

Tylor Swift

13. srpna 2009 v 18:45 | Fiera |  Music of my heart
Tylor má opravdu krásnej hlas. Prostě se mi líbí její písničky, takže sem zase nějakou od ní dávám.

Zdařec

12. srpna 2009 v 19:35 | Fiera |  Deníček
Zdařte bobánci já vím, že jsem říkala, že už jsem doma, ale tak skutečnost je taková, že od víkendu jsem se sestřenkama u babči. No a přístup k netu je tu trošičku problémovej a navíc na něj ani nejní mocinko času. Proto využívám jedné volnější chvilky abych vám sem něco naškrábla. (tak si toho važte :D)

Tož v sobotu jsme jeli zase k babči a tentokráte už jsem si se sebou brala i věci, abych tam mohla zůstat. Taky byla doma už Kity a Pepek(nj byl víkend) takže se blblo. Večer přijely Kitini rodiče se ségrou z dovči..

NEděle byla v podobném duchu jako sobota- blbnutí. A večer se sešla famílie na dvorku. Kecičky, hraní badecu a šipek. Probírání toho jak by to mělo být v sobotu atd. Prostě zábava no. :D

V pondělí jsme dopoledne na dvoře četly a u toho se opalovaly. Po obědě jsme se vydaly k řece vykoupat. Oproti předešlým dním, kdy jsme se byly okoupat klesla trochu voda a byla teplejší, takže jsme v ní pobyly trošku delší dobu, než předtím. Poté, co jsme se vrátily od řeky jsme opékali(s našima, tetou a babičkou) špekáčky a později se k nám připojily i druhá teta se Kity.

Včera, jelikož Joenie slavila narozky, jsme byly na obědě. Když jsme se vrátily tak jsem Peti nabarvila hlavu. Sluší jí to, jen je to trochu víc tmavší než mělo být, ale tak to se časem vymyje. :D Večer se blblo s badecem a šipkama. No a pak se šlo koukat na telinu a poté spinkat. :D

A dneska jsme si udělaly výlet do Brna na nákupy. Asi před hodinou jsem dorazila (zbytek dorazí později) a jsem děsně utahaná. No ony prostě ty nákupy jsou strašně vyčerpávající. :D

Tak se mějte křásně, já se časem zase ozvu
vaše Fiera

Filmový večer

7. srpna 2009 v 20:17 | Fiera |  Deníček
ahojda liďulové,
tak co jak fachá život? Doufám, že výborně. Zase jsem tu, abych vám tu napísala o svých činnech během posledních dvou dní. :D

Ve čtvrtek jsem musele vstávat v 7 ráno(na zabití) a jelo se k babči(jak jinak, že). Opět jsem měla možnost přesvědčit se o debilitě svého bratrance a jeho přihlouplého kamarádíčka. Jinak jsme vezli babču k očnímu na kontrolu a zatímco babča bude u doktorky, že nakoupíme. Já fakt nevím co si ti doktoři o sobě myslí, ona si normálně doktorka v pracovní době(kdy má v čekárně plno lidí) odejde, sedne do auta a jede si nakoupit a pro tchýně(teda aspoň bych to typla na tu tchyni). Babča byla objednaná na 10:45 a do ordinace zalezla snad až někdy v 11:15 s půl hodinovým zpožděním minimálně. Fakt nechápu jak si to ta doktorka může dovolit.
Po obědě jsme šli s Joenie k řece se vykoupat. Vlezly jsme tam jednou(bylo to celkem ledový) a zaplavaly si po proudu tak jak máme ve zvyku. A po chvíli zase zpátky(proti proudu). Jenže to jsme se málem ani nedohrabaly nahoru. On totiž byl trošku silnější proud než obvykle a v těch místech, kam se chodíme koupat plaveme z místa kde dosáhneme přes úsek(ten je dost dlouhej cca 20-25m), kde nedosáhneme zase do místa kde dosáhneme. Takže jako to byl celkem záhul. Ale tak nakonec jsme to zvládly a udejchaný a vyčerpaný jsme se pak natáhly na deku a tlachaly o všech možných věcech.
Večer jela Joenie k nám a koukaly jsme se společně na Moderní Popelku 2 a Hannah Monatanu the Movie. Skončily jsme asi půl hodiny po půlnoci. No a Joenie mi hned popřála k narozkám. Prostě letos to zvládla jako první. :D

Ráno jsme vylejzaly v 9. Jelo se zkouknout jednu důležidou věcičku pro Joenie- zkoukla se, seděla a pořídila se. A pak se pokračovalo k babči. Tam se vyzvedl bratránek s jeho pošahaným kamarádíčkem a jelo se do Brna- odvést ty dva na bus směr Praha. Myslím, že mluvím za celou rodinu, když řeknu: " Jsme opravdu rádi, že už odjeli." Pak jsme se sekly ve Vaňkovce, prolezly jsme pár obchodů(já a Joenie jsme si pořídily trika) a ještě jsme koupily sestřence dárek- víme,že z něj bude nadšená, kdo by nebyl :D a nakonec zaparkovaly v tom novým krámku s džusama a jídlama ze zeleniny. Každá jsme si daly nějakej ten ovocnej míchanej džus- byly fakt moc dobrý a ještě jsme měli špenátovej dort(všechni 3 dohromady) a k tomu 2 tvarohový dezerty(na ty jsme taky byly 3). No a pak už se jen jelo k babči a pak dom. Joenie tentokrát zůstala u babči. :D

Tož a to je všecko, mějte se
vaše Fiera

HwGa- Demi

5. srpna 2009 v 21:29 | Fiera |  Music of my heart
já si to prostě nemůžu odpoustit a musím semky dát jednu z mých oblíbených písniček od Demi Lovato.
Jmenuje se Here we Go Again a tu je:

Nový vlasy

5. srpna 2009 v 21:19 | Fiera |  Deníček
ahojda lidi,
omlouvám se, že jste tu ode mě zase delší dobu nic neviděli, ale tak co ono je málo času. Tak třeba v pondělí jsem musela ráno brzo vstávat páč jsme frkali do Brna. Koupila jsem si většinu učebnic do školy(no jo musím teďkom páč na 31. srpna se mi fakt chtít nebude) taky jsem si pořídila boty na tělák( ach ta škola a to je teprva začátek srpna) no a pak jsem se šla nechat ostříhat. Takže mé vlásky z délky až téměř po zadek jsem si nechala zkrátit po ramena. A reakce na to byly opravdu působivé, matka mi řekla, že mi to děsně rozšiřuje obličej, Joenie se to naopak děsně líbilo a babičky si toho ani nevšimly. Každopádně s novou hlavou jsme ještě jeli ke Grandu vyzvednout bratránka s jeho kamošema hodit je k babči.

Včera naši jeli s babčou k zubařce, takže jsem musela babči jít vyzvednout do hospody oběd. No a řeknu vám(bo spíš napíšu), že to bylo dost o nervy. Já totiž děsně ráda nosím takový ty kraťásky těsně pod zadek a trička velikosti 3XL. No a nejlépe doma když je teplo tak tuhle potřeštěnou kombinaci dohromady. A jelikož u nás v hospodě většinou moc lidí( tak maximálně3)touhle dobou nebývá, se mi nechtělo převlíkat, a tak jsem tam šla takhle. Jenže ouha ono tamvčera bylo lidí jako nabobečkovanech. Fakt plná hospoda, tolik jsem jich tam ještě neviděla a samý chlapi. Takže jako na mě čučeli. Furt sem si říkala proč, ale pak mi to došlo- ONI nejspíš skoumali jestli pod tím trikem něco mám nebo ne. Páč ono to triko přece jen ty kraťase překryje. :D
A odpoledne jsme jeli k babči. Takže nic moc jen zjištění, že bratránek je větší blbec než jsem si myslela a ten jeho kamoš na tom není o moc líp.

A dneska? No nějako se mi povedlo vychrupkávat do půl jedenácté. No chápete to? To se mi už dlouho nepovedlo, páč mě vždycky tak nejpozděj v 10 z té postele naši vykopou. No pak jsem si hned šla svoje zkrácené vlasy obarvit na fialovo. No jo retard :D Pak byl oběd a zase frk k babči. Vytrhání cibule a fazolí. A občas to bylo fakt fuj páč to pomalu začíná plesnivět a hnít(proto to taky muselo ven) a když si do nahnilé cibule nebo na nahnilou lusku sáhnete tak je to fakt hodně "příjemný".

No a to je tak všechno
takže se mějte křásně
vaše Fiera

Nové sbéčko

3. srpna 2009 v 19:54 | Fiera |  Spřátelené blogy
Ahojky lidičky,
mám nové sbéčko. Jejím blog, jehož majitelkou je Sabushka. A tento blog naleznete zde. Najdete tam spoustu soutěží.

Videoklipy z mezinárodňáku

3. srpna 2009 v 19:46 | Fiera |  Music of my heart
Ahojda lidi,
Manu dal na net videa, která jsme vytvořily na mezinárodňáku. No některý jsou prostě povedený, ale já sem dávám všechny tak se pokochejte. :D

Jako první je tu polský videoklip

Francouzký, německý a český videklip v Celým článku

Diplomky za 11.bleskajdu

2. srpna 2009 v 20:05 | Fiera |  oceňka pro vás
Ahojky, koukala jsem, že jsem ještě nerozdala diplomky za 11. bleskajdu. No a to přece musím rychle napravit. A tak jsou tu:Martyna ružová blondyna

2. srpna 2009 v 18:40 | Fiera |  Music of my heart
Ahojda lidi,
já si nemůžu pomoct, ale prostě sem musím dát jednu písničku. Písnička se jmenuje Barbie Girl. A ještě než ji sem hodím tak to musím trošku okecat.
Totiž na mezinárodňáku s náma byla jedna kočena z Polska, která strašně ráda nosila růžovou a měla odbarvený vlasy na blon. No a tak všeobecně se jí říkalo Martyna růžová blondyna. Když byla diskoška a náhodou hrála písnička Brbie Girl zakřičela: "Moja piesonka." A potom, když se dělali videoklipy tak si poláci použila tuhle tu písničku. :D

Začátek a konec

1. srpna 2009 v 20:04 | Fiera |  Deníček
Ahojky lidičky,
tak se vám po delší odmlce hlásím. Jste rádi? Doufám, že ano.

Vlastně dneškem začíná druhá polovina prázdnin a já jsem tu dnes proto, abych se s vámi podělila o své dojmy z Mezinárodňáku, na kterém jsem strávila posledních 14 dní.

Skupinka několika mladých lidí sedí na lavičkách tvořících kruh kole šiši(vodní dýmka). Někteří si dají šluka, jiní je jen pozorují. Náhle se jedna z dívek podívá na mobil, aby zjistila kolik je hodin- 30 minut po půlnoci. S údivem zjištěný čas řekne nahlas. Všem, kteří rozumněli se zalesknou oči. Už je tady ten den, den kdy to všechno končí. Den, kterého se posledních pár dní báli, i přes všechno to nadávání na stupid activities. Den jež ukončí dvoutýdení setkání mládeže z Francie, Německa, Polska a Česka.