Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Prosinec 2009

For me

31. prosince 2009 v 11:33 | Fiera |  oceňka pro mě
Ahojda tak mám od Azzy krásné přání k novému roku. Se prostě musím pochlubit.

I'M BACK

31. prosince 2009 v 11:31 | Fiera |  Deníček
Ahojky lidičky,
tak jsem se včera vrátila z hor. Bylo to fajn. Lyžování i boardování super, jen 29 už se to nedalo, jelikož byly mega fronty a i na svahu moc lidí.
Taky jsem si poprvé zahrála badec v hale. No a někteří, kteří to v mládí hrávali závodně se mě snažili to poněkud naučit jak pravidla tak to abych lítala z jednoho konce hřiště nadruhej apodobně. Též jsme si zahráli i bowling.
No a jelikož někteří z nás dotáhli i pár stolních her strávili jsme dva večery hraním her. Jeden s Párty Alias a druhá s Českem. Pokud někdo znáte Activity(což asi všici) tak Alias je něco podobného.

Každopádně se už zase blíží pondělí a s ním i škola. Takže bych měla dočíst 75 stránek Starce a moře, přečíst Vladaře nebo Utopii a napsat o tom úvahu. No a konečně začít dělat něco s učebnicí autoškoly když mám toho 11. závěrečky. :D

Tak se zatím mějte.
krásný poslední den v roce vám přeje
Fiera

Na horách

27. prosince 2009 v 17:20 | Fiera |  Deníček
Ahojda zlatíčka,
nějako jsem vám to pozapomněla napsat, ale od 25. jsem na horaách s několika členy naší famílie. Na to že skorem nikde nejní sníh tak my jsme včera i dneska lyžovali. No takže jsem dneska hafec unavená. Nicméně někteří chytrolíni si naplánovali, že půjdeme za hoďku na hoďku hrát badec. :D

Tak se mějte já jdu dobíjet energii.
vaše Fieruš

Šťastné a pohodové

24. prosince 2009 v 16:13 | Fiera |  blog
Za okny pomalu padá soumrak, první hvězdičky ukazují svou tvář. Ve všech domech se rozzáří stromečky a rodiny společně usedají ke štědrovečerní tabuli. Někteří dokonce zahlídnou i to pověstné zlaté prasátko.
Po chvíli se všemi místnostmi rozezní dlouho očekávaný zvuk zvonečku. A děti se utíkají podívat, co jim letos Ježíšek nadělil. Nad jejich rozzářenými očky, vzplane v Ježíškově duši plamínek radosti, že jeho dárky letos udělaly radost.ŠŤASTNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE, MNOHO DÁRKŮ, KTERÉ SRDCE ZAHŘEJÍ POD STROMEČKEM A ŽÁDNÉ ZASKOČENÉ KŮSTKY Z KAPRA
VÁM VŠEM PŘEJE
FIERA

I'm so sorry

24. prosince 2009 v 10:39 | Fiera |  Deníček

Ahojky lidičky,
převelice se vám všem omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale nějak jsem prostě nestíhala. :D Ani nevím co jsem dělala v pondělí, že jsem se tu nevyskytla, ale nejspíš jsem byla donucena už zase uklízet.
V úterý jsme sice měli zkrácenou o 2 hodiny školu, ale já pak valila do Brna dokoupit vánoční presenty a pak jsem trtala do špániny. Takže jsem přijela až večer.
A včera jsem jela s Joenie vyřídit darček pro její mamču, a pak jsme zkejsli u babči. Když jsme přijeli dom tak mě hned máti zapúkolovala. Lenoře se nechtěly balit dárky, takže jsem odpoledne a večer strávila balením dárků. A taky rozesíláním přáníček všem lidem, na kterých mi záleží.

Tak se zatím mějte, snad mi nic nezkříží plány a ještě se vám ozvu

Vaše Fiera, jdouc zdobit stromeček.

Pečení

20. prosince 2009 v 11:42 | Fiera |  Deníček
Ahojky lidičky,
tak jsem si včera myslela, co to nebude za úžasnej den. Konečně víkend a volno. Jenže jsem se drobet sekla. Jelo se na celej den k babči, protože ta si usmyslela, že se bude píct cukroví. Takže jsme se tam zapíchli na několik(na můj vkus moc) hodin. A dom jsme se vrátili až kolem půl desáté. No avšak nejvtipnější bylo to, že jsme pekli ve dvou troubách u Kiti a u babči. NO a K&P si z nás dělali srandu jestli pečeme pro armádu nebo co. :D No to by nám ještě scházelo to bychom tam nebyli jen den ale rovnou tejden. Hlavně že mám bábi důšu v péří. :D

No a jináč dneska jela rodinka na celodenní návštěvu k příbuzenstvu do Brna. Takže jsem doma sama. A hlavním důvodem je to, že si musím udělat referát do zepmlu a naučit se na písemku. Holt, když nám ti blbci nedali volno. Tak musíme nejenom do školy, ale i psát písemku. Co mi připomíná, že by mě vážně hafo zajímalo kolik nás tam bude. Jestli tak jak v pátek tak to potěš koště. :D To zas bude den. Ale na čejinu se těším :D až se divím máme totiž slíbené povídky Šimka a Grosmanna(omlouvám se pokud to mám blbě napsaný) a do ruštiny tam bude Nu pogadi. :D

Tak se zatím mějte já valím na referát. mám ho o takové srandě Abcházie se to jmenuje a pořádně nevím co to je páč to slyším asi podruhý v životě. Poprvý to bylo, když učitel říkal, že je to nějaký území v Gruzii nebo kde. :D

Vaše Fiera

Finally last Friday before holidays

18. prosince 2009 v 20:20 | Fiera |  Deníček
Ahojda lidičky,
tož se vám opět hlásím. Konečeně je pátek. Nevím proč, ale tenhle tejden i přes to, že se nepsaly žádný velký písemky byl strašně náročnej. Asi to bude tím, jak všichni přecházíme chřipku anebo se jí snažíme bránit. No každopádně, všichni na škole(jak studenti, tak učitelé) počítali s tím, že když nám na škole pernamentně 3. týden chybý 20% lidí(to jen ti nemocní, ti co jdou k lékaři tam započítaní nejsou) bude příští pondělí, úterý volno. Jenže ouha, včera jsme se dozvěděli pravdu- nic nebude, jde se do školy. Žádný filmy v kině(jako v letech minulých) nebo tak něco prostě klasické pondělí, kdy se bude učit a plnej počet hodin. No a v úterý nám to zkrátí na 5 hodin, z čehož se 4 budem učit a pátou bychom si mohli udělat něco jako besídku nebo tak něco.

No jinak včerejšek byl celkem poklidný den, asi 7 lidí nás dostalo 5 za to, že neměli referát do zemáku- včetně mě. Co na tom, že 3 z nich to měli jen nechali doma flešku? Nezájem, hlavně, že některejm lidem, kteří totálně prdí na školu to, že neměli referát asi 5krát posobě prošlo? A to to ani neměli na zapomenuté flešce.
Jinak se nic moc nedělo. Suplovaný CvM bylo v pohodě takový dvě hodinky počítání pošahanejch příkladů o limiták v bodě, v nevlastním bodě či nevlastní limity. :D
No a v ruštině bylo zkoušení Damašnie chazajstvo, Gorod ili děrevna, Kdě možno žiť i Kde ty chočeš žiť? Jako v poho všici asi krom jednoho co měl 1- měli jedničky.
Tělák byl relaxační. Ukecaly jsme to na protahování a posilování a u toho jsme kecaly, celkem zábava.

No a dnešek jako mazec den, až si říkám proč jsem do té školy lezla. Jelikož se dneska hrál basket tak nás ve třídě bylo 14. Což je polovina. Takže v dějáku se zapsalo pár vět, v ZSV jsme šli čoučat jak naši hrají basket. V češtině měla Balů refoš o Cimrmanovi, takže spousta ukázek- příjemně strávená hodina, asi nejlepší dneska. Na laborky fyziky v naší grupě nás bylo jen 5 a z toho všechny holky, takže jsme doufaly, že nebudeme nic měřit. Naštěstí jsme nic neměřily, jen jsme se připravily na příští laborku a pak nám pouštěl nějaký skvělý filmy o statické elektřině nebo čem.
V matice jsme šli na komp, kde jsme si procházeli ony úžasné řezy tělesy. No a v anglině jsme opět šli na basket(no jo silný počet 5 lidí) páč jsme normoš hráli finále. A teď se podržte my porazily čtvťáky. Protě děcka to zvládly.

No a to je vše,
mějte se
vaše Fiera

8. kapitola- Prasinky

17. prosince 2009 v 13:38 | Fiera |  Vy jste trojčata???
Hoj lidi, tak je tu další kapitolka k Trojčatům. Pokud čtete články(takový ty divný kecy) v rubrice deníček, tak víte že kapča je už nějakou chvilku napsaná. Ale Fierka ji až teďkoms přepsala do PC podoby. Takže pokud se někdo nemohl dočkat tak tu je. No tak snad se vám bude líbit. A prominete mi chybičky. Přeji příjemné počtení
vaše Fiera

Kapitola 8.- Prasinky
"Díky za příjemně strávený večer," loučím se s Jamesem. "Nemáš zač, mě se to s tebou taky líbilo," tajemně se na mě usměje a letmo mě políbí. Nechápavěse na něj podívám. "Říkala jsi, že to má vypadat věrohodně,"zašeptá mi do ucha. S úsměvem přikývnu a otočím se k odchodu.
V ložnici jsem našla jen Andy, která mě přivítala slovy: "Tak co jaký to bylo?" "Jo dobrý, kde je Lily?" "Nevím, potom, co jste odcházeli ze společenky utekla do loženice, a pak vyběhla někam ven. Od té doby se ještě nevrátila." "Do háje, to se mi nelíbí," povzdechnu si, "zkoušelas ji hledat?" "Jo asi pře půl hodinou jsem se byla podívat jestli se nevyplakává někde na záchodech, ale nic. Tak jsem se vrátila a řekla si, že počkám než dorazíš." "Tak já na sebe hodím něco normálnějšího a skočíme za klukama, tohle se mi opravdu moc nelíbí. Mám strach, že se jí něco stalo." Andy jen přikývne a já se začnu převlíkat. Sotva se však převleču do pokoje vstoupí Lily: "Ty už jsi tu?" podívá se na mě překvapeně. Jen přikývnu. S Andy si vyměníme úlevné pohledy. "Kde jsi celý večer byla,"zeptá se naší kamarádky Andy, "dělaly jsme si o tebe starosti." "V knihovně, hledala jsem nějaké knížky na ten úkol do přeměňování, a pak jsem se šla projít. Trošku jsem zapomněla na čas," usměje se omluvně. "Aha," pokýve Andy hlavou, jakože chápe. "Když mě omluvíte dámy, odplouvám do společenky, musím si dopsat nějaké úkoly," pronesu, posbírám si potřebné věci a vydám se z ložnice.

Long days

16. prosince 2009 v 19:42 | Fiera |  Deníček
Hi my dears,
so yesterday I stayed at home. Ježiš proč píšu anglicky. Chjo asijc mi to leze trošku na mozek. No prostě včera jsem nakonec zůstala domo. Nebylo mi nějako dobře. A vyspávala až do oběda. (hned bych si to zopákla). A odpoledne brouzdala po netu a pak přepisovala nějaké zápisy a počítala matiku.

No a dnešek. Jako fajnej den. Škola v pohodičce. Odpoledne kvůli kalamitě nebyl klavír a jízdy mi pro blbce, kteří to do nás málem narvali raději z bezpečnostních důvodů zkrátil. Takže pohodička.
No a teď flákám na aj a rj a jdu přepisovat kapču k Trojčatům.

Tak se zatím mějte
vaše Fieruška

Weekend in Prague

14. prosince 2009 v 19:36 | Fiera |  Deníček

Ahojdy,
strašně se omlouvám, že jsem tu celý víkend ani v pátek nebyla. Ale byla jsem od pátku v Praze. A ve čtvrtek jsem nějak pozapomněla- spíš nebyl čas napsat, že jedu pryč.

Jinak Praha celkem v pohodě, jen ta kosa se mi moc nelíbila. Jsem si dovezla pořádný nachlazení. Bych nejraděj zejtra zůstala doma. Tak snad se mi povede rodiče přemluvit což asi ne. Takže do školy budu muset. Nakazím další lidi. :D

Jináč dneska jsem měla ten vánoční koncert, kde jsem doprovázela sbor. Normoš jsem to nepodělala tak moc jako obvykle, až jsem se divila. Jelikož to dneska bylo v kinosále měla jsem nervy totálně v pytli, ale tak co. Nakonec to dopadlo dobře.
Teď jsem dopsala úlohu do ruštiny, ještě si musím dopsat páteční zápis z matyky, páč jsem kvůli Praze odcházela z posledních dvou hodin. :D Tak snad neusnu dřív než se do toho dám.

To víte mám tak trošku spánkovej deficit. :( Jsem toho v Práglu moc nenaspala. Z pátka na sobotu kvůli sestřenčinýmu plesu, pak se ráno brzy vstávalo lítalo po Pražským hradě, šlo se pozdě spát a ráno se zase brzy vstávalo. Letělo se na Petřín, a pak na židovskou čtvrť. No a dom jsem přijela až v deset a než jsem si nachystala na dnešek apod. Tak bylo jedenáct. Takže jsem toho fakt moc nenaspala.

Se mějte já jdu na tu matiku.
Adié vaše polospící
FIERA

Pohoda jahoda

9. prosince 2009 v 18:29 | Fiera |  Deníček

Zdravím zbloudilci,
jak se vede? Já vás jdu zasejc otravovat svejma kecama.

Jako včera bylo úterý. Super den. Z pondělní písemky z ruštiny mám za 1, potěší letos fakt nej předmět. Ze ZSV 1- taky dobrý. Fakt jako nechápu proč mi neuznal "ten druhej a kratší na A" mi k tomu napsal smailíka a že mi to chybí, no bóže se toho stalo. :D V dějáku jsem dostala za dva jen kvůli tomu, že jsem napsala, že samoděržaví je absolutismus(což mám mimochodem i v sešitě) a ona je to autoritativní vláda. Takže to mě jako hafec nasralo. Jináč zbytek dne pohoda. Tělák jsme si spojili s klukama a hrál se basket. Po pravdě, se vážně divím a říkám si co se s náma stalo, že teď pořád hrajeme basket přitom jsme na něj vždycky nadávaly. Ale tak co. Byla sranda a to je přece nejlepší. :D
Odpoledně špánina. Tak tam mi hrabalo úpa nehorázně. Opakovali jsme objekto directo y intirecto, no a hlavně už přišel Armando. Jsme z toho s Aňou měly takovou radost, že jsme byly celou hodinu úpa mimo.(Ne že bych nebývala normálně). No a večer když jsem dojela dom jsem trochec mrkla na anglinu. :D

Dnešek skvělej den jsme dostali písemky z bižule(z pondělí) a chemie(ze včerejška). Normoš jsem měla obojí za 1. A to jsem z toho moc dobrej pocit neměla. Ale jsem za to ráda. (proto se taky chlubím :D) Jinak se psala ajina. Normoš mám ze sebe radost jsem to dobře otipovala.No ateď se podržte dneska jsme byli v Čj na kompech a ještě nám pouštěla dokument o E. E. Kirsh(jestli si to jméno dobře pamatuju) a jako já jsem jednu chvíli úpa vytuhla. No ono se není co divit, pospávala půlka třídy. Se to prostě nedá. Když vám hraje na plachtě film a jinak je potemnělo to děsně uspává. :D
Též jsem dneska měla sehrávky se sborem na pondělní koncert. To bude dílo. Mě pochválili, že to umím, jen se nemám bát hrát nahlas předehru a dohru. :D Jo jasně já co mám nervy v kýblu jen při slově koncert nebo doprovod.....
Ale tak jináč dnešek hodnotím velmi pozitivně a vydařeně.

O víkendu jsem dospěla k názoru, že si pojmenuju kapitolky u Trojčat. Takže tam jdu teď ty názvy naházet. Jinak mám napsanou 8. kapču, jen ji musím (tu druhou půlku) přepsat do počítačové podoby. A pak se tu objeví.

Tak zatím zlatíčka
vaše Fiera

Ach jo zase pondělí

7. prosince 2009 v 18:50 | Fiera |  Deníček
Zdravím zbloudilci,
tož zase je pondělí, ale já vám tu musím prostě napsat i rekapitulaci včerejška. :D

Tak včera ráno jsem byla opět vytažena brzy z postele a s taťuldem jsme jeli koupit vánoční stromeček domů a k babičce. A pořídili jsme k nám krásnou borovičku a k babči malej stříbrnej smrček. Pak jsem dodělala protokol do fyziky. Takovej menší problém s grafem, pořád se mi nechtěla osa y protínat s x osou v bodě O;O :D Ale tak nakonec jsem to vyřešila a trtala jsem se učit bižuli. No a ve 2 odpoledne už pomalu vyrážela směr Stephanie a posléze Janáčkovo divadlo.
Se vám prostě musím pochlubit jsem byla na vánočním koncertě Petra Bende(raději neskloňuju), na to, že jsem nikdy nebyla jeho fanynka tak ten koncert byl naprosto bombastickej. Jeho podání koled(úpa něco jinýho než jsme zvyklí) naprosto mazec. Fakt jsem děsně nadšená.

No a dneska nás ve třídě zasejc chybělo 8, jsme prostě všici nachcipaní. :d No ruštinu jsme psali v 7 lidech, přičemž dvěma děvčinám, které byly minulej tejden marod se to známkovat nebude. Tak nevím no, čím jsme si pomohli. :D Ve fyzice jsme dostali ty písemky, normoš mám 1-. Nakonec mám posratej komplet jen jeden příklad. :D Takže jsem měla radost. :D
Písemka z bižuli, jsem zvědavá spletla jsem si specifickou s nespecifickou imunitou. Ale tak co, ten zbytek mám takovej nějakej všelijakej, ale mohla by na tom něco uznat uvidíme. :D
Jinak dneska snad už nic zajímavýho. Jen bych se asi měla začít nějak šprtat anglinu. Mám tam samý 3 a to u mě většinou není normální páč mi tam obvykle vychází taková čistá dvojka. A člověk by řekl, že by mi ajina měla jít. Vždyť jsem byla na slovensku, kde jsem 5 dní jela jen na angličtině, praktikuju twitter- taky v aj, čtu si novinky o JB a spol.- v ajině somozdřejmě a komunikuju s členama zapojenýma do EVS a tam se nedá jinak než v ajině. Takže bych asi tam měla mít nějaký pluska. Ale ono asi houby, čím víc toho člověk dělá tím hůř to vypadá.
Tím jsem se dostala k tomu, že bych mohla trtat na Island na školení. Mi přišla dneska nabídka, ale je to až v březnu. No uvidíme, třeba se přihlásím, ale mám strach z té ajiny, po Slovensku vím jak moc blbě na tom jsem. Ale co. :D

Tak se zatím mějte
vaše Fiera

Mikuláš

6. prosince 2009 v 12:50 | Fiera |  Deníček
Tož co děcka, co vám donesl Mikulda. Zlobili jste a dostali jste uhlí nebo vás odnesl čert. Já si osobně nemůžu stěžovat, dostala jsem zásobu žvejkaček, kterou jsem od Mikuldy chtěla tím se rozumí 3 takový ty mega balíčky 60 žvejkaček. :D No aji nějaký to sladký, ale to mě toliko nepotěšilo.

Jináč asi za hoďku valím na koncert. Takže celý dopo šprtám bižuli na zejtřejší písemku. A teď jsem tu jen na 5 minutek. :D

Tak se mějte já jdu na tu bižuli. :D Takže adié
Vaše školou usmrcená
Fiera(teda spíš jen její duch)

Dobré ráno

5. prosince 2009 v 9:01 | Fiera
Přeji vám krásné dobré ráno,
musím říct, že jsem si myslela, že když je dneska sobota, že se konečně zase pořádně vyspím. Jenže ouha. To jsem se hodně sekla. Už od sedmi jsem vzhůru. Mamina pere a furt mi lítala do pokoje. Nakonec mě v půl osmé vyhodila z postele abych jí našla otevírací dobu nějakého květinářství. Jenže ouha, ono jakse nevede webovky. Jinými slovy odkaz na webovky hlásí, že stránky byly zrušeny. Když to oznámím maťce tak mě ještě seřve, jaktože nemají stránky jako kdybych za to mohla.
Další skvělou zprávou je, že budu chtít zabírat počítač. Takže hned teď jdu dodělat protokol do fyziky. Musím tam nějak naštvat ten graf, doufám, že se mi to povede. Pak bych měla naspat ten po... essay do ajiny. Lepší téma být nemůže :(. Nesnáším normální psaní úvah natož něco v podobném stylu v angličtině, která je naprosto mizerná. No a asi bych se měla začít učit bižuli, páč je tam toho jako nabobečkovanýho.

Tak se mějte, užijte si dnešní den, třeba se ještě dneska ozvu
vaše Fiera

Writing lay

4. prosince 2009 v 21:58 | Fiera |  Designy-laye
Zdravím zbloudilci, tak jsem si zasejc jednou hrála. Tvořila jsem design na blog jež vlastním společně s Joenie a Moanon. Možná jste už na něm někdy byli možná ne. Pokud chcete juknu tak tady je odkaz. Ono totiž na tom blogu byl jeden des, trošku delší dobu. No a tady je můj výtvor. I když je tam taková malinká chybka, která mi tam vadí, ale nějak se mi nechtěla opravovat. Tak mi pište jak se vám design líbí.

SONChristmasSong

4. prosince 2009 v 18:34 | Fiera |  bleskajdy
Tož je už 4. prosince, a tak mě napadlo uspořádat opět nějakou tu soutěž. Nejlépe s vánoční tematikou. No a rozhodla jsem se pro zopakování loňské soutěže SONVánočníPísnička, ale tentokrát pod názvem SONChrimasSong. A o co že jde? Je to stejné jako loni. Přihlásíte se do soutěže, tím nominujete svoji oblíbenou vánoční písničku ať už je to koleda nebo není. No a pak budou soutěžní kola, ve kterých budou lidé hlasovat té písničce, kterou mají nejraděj. A viděla bych to tak, že někdy kolem 23./24. by soutěž končila. No a samozřejmě, že osoba jež nominovala vítěznou písničku dostane nějakou tu odměnu.

Takže pro přihlášení a nominování písničky napište do komentů:
  1. Váše jméno/nick
  2. Váš blog
  3. Název písničky, případně i autora
  4. Můžete doplniti proč jste si vybrali zrovna tuhle písničku

Není to vůbec těžké, takže doufám, že se přihlásíte.

The end of school for this week

4. prosince 2009 v 18:18 | Fiera |  Deníček
Zdravím všechny zbloudilce,
doufám, že se máte. Určitě jste si všimli toho úža designu(by Trinity), kterej tu mám od včerejška a nemůžu se na něj vynadívat.

Jinak ke včerejšku. Měli jsme 3 hodiny matiky, ale jakože naprosto v pohodě i ten seminář, my normoš vycházely všecky příklady až jsem se tomu divila. V chemii pohodička, referát o fosgenu a jiných bojových plynech téměř na celou hodinu. Anglina, vzhledem k tomu, že nás tam bylo pět a půl tak nám jen ukazovala nějaký věci o vysokejch školách a odkaď by bylo lepší abychom se učili něco o životním prostředí- takže klídeček. V ruštině jsme měli psát písemku, ale nakonec nepsali jelikož nás bylo 7 a z toho tam 2 ve středu nebyly takže o tom nevěděly. Tak aby nás to psalo pět se to prostě přesunulo na příští týden až nás tam bude víc tzn. pondělí. A finish dne byl tělák. Jako hafo sranda jsme hrály vybiku všici proti všem, a pak na kapitána. No a hodinu jsme končily no teda spíš druhou půlku hodiny jsme hrály basket. Takže když jsme odcházely z tělocvičny i ze školy byly jsme uřícený, rudý obličeje no prostě krása. :D

Dnešek byl taky celkem v pohodě. Děják se nám zvrhl na debatu o Vajíčkách házených po Paroubkovi a o šutru po Topolánkovi. :D
V zsv přišel Mikuláš a zkoušel nás na to kdy byla Bitva na Bílé hoře a kdy začala a končila 1. a 2. světová válka. Samo, že to víme, ale proč bychom to říkali, že jo. :D
V čejině se kromě nějakýho maturitního rozboru a mluvka nic nestihlo. Takže krása.
Laborky z fyziky na kompech. Probírání příkládů z fyziky na písemku. Mám jich blbě víc než jsem myslela. Do háje. Jsem prostě debil. Holt mi nedošlo, že se ten rezistor pojí před žárovku a ne, že se ta žárovka oddělá a nasomruje se tam ten rezistor. Matika v pohodě, ta sranda co se jmenuje stereometrie se mi zatím líbí uvidíme jak to bude později.
Anglina, tam jsme se pokoušeli psát Essey. Jako nic ve zlým, ale o víkendu bych to měla dospat. Snad to zvládnu.
Jinak jsme dneska na obědech oproti obvyklému dostali mega mikulášký balíčky. Až jsme z toho byli hafec vyjukaní co se děje. :D

Toť vše
vaše Fiera

NEW DESING by TRINITY

3. prosince 2009 v 19:09 | Fiera |  blog
Zdravím, tak jak jste si mohli všimnout mám tu právě teď nainstalovaný nový des. Jehož stvořitelkou je Trinity, momochodem moje SBé. :D Musím říct, že se mi tenhle des strašně líbí tak snad se bude líbit i vám.

No a tady ještě pro připomenutí předchozí des:

JAba daba důůůů

2. prosince 2009 v 20:08 | Fiera |  Deníček
Dámy a pánové, vítejte na palubě našeho raketoplánu, připoutejte se prosím za okamžik budeme startovat.

Tak tedy startujeme. Neprve skvělá zpráva, už zase mám svůj počítač. Před chvíli jsem si ho zapojila a vypadáto, že se mi všechno snad zachovalo tak uvidíme. :D

No a jinak vám to tu trošku zesumíruju včerejšek. Začněme tím, že máme novej rozvrh, což je teda celkem vtipný. Páč máme ZSV, který normálně nebylo stejně tak Děják a Tv jinak zůstala chemie anglina a ruština a matika. Jenže nám absolutně přeházely hodiny a třídy, takže trošku dezorientace, ale zvládli jsme to.
Jinak v Dějáku jsme psali písemku, ale ještě před tím jsem měla referát. Přičemž jsem se modlila, aby mi ta prezentačka jela páč jsem to dělala v 2007 a netuším co máme na škole, takže jsem to převáděla do staršího typu souboru a furt mi to házelo chybu, ale jako jelo to takže jsem byla v pohodičce. V ruce jsem žmoulala papír, na kterým jsem měla napsanej veškerej text a stejně to obkecávala z paměti a učitel na mě kvůli tomu tak nechápavě koukal :D No a písemka myslím dopadla docela dobře, ale abych nepředbíhala. :D
Jinak byl bombovej tělák. Cvičilo nás šet a měly jsme samoorganizaci těláku a bez dozoru. Netuším co učitelka dělala nejspíš počítala míče v kabinetě nebo co. No prostě jsme se jako magoři honily za balónkem při pokusech hrát floorball no a ke konci hodiny jsme si zahrály basket. Chápete to jo? My který jsme vždycky nadávaly na basket jsme ho hrály dobrovolně a to ještě bez dozoru. Zvláštní, asi stárnem. No kažodpádně jsme byly po těláku naprosto caput.
Včerejší špánina muka muka, zase ten divnej bolíviec, kterej mluví a já ho neslyším, ještěže jsem se vzdejchla o půl hodiny dřív. Nevím jak bych to tam přežila. Jen mě mrzí,že jsem se nevzdejchla dřív. :D

Dnešek naprosto awsome day. Písemka z fyziky vypadá, že by mohla bejt dobře kromě posledního příkladu takže snad za 2. Anglina v klídečku, dvouhodinovka češtiny úžasná. Teda nejlepší bylo když se četla ukázka z Na západní frontě klid od Remarqua a Jura se do toho tak krásně začetl, že to z půlky přečetl sám. To vám musím říct(teda napsat), to bylo naprosto úžasný.
V ruštině jsme dneska měli skvělou aktivitu- jsme hledali a pronajímali byty. :D Děsná sranda, fakt že jo.
Jinak dnešní klavír, na to že jsem o víkendu mucho nehrála byl pohodovej.
No a odpoledne jsem strávila nad úlohou do mat semináře z 10 příkladů mi nevyšli 2, celkem dobrý. I když jsem to asi počítala tak jak se to počítat nemá. Ale tak co. :D

Tak se mějte já si jdu ještě rychle vyrobit šablonky krychle a nejspíš spinkat
vaše Fiera