Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

MiciMutr

27. prosince 2011 v 23:22 | Fiera |  Filmy
Poster k filmu Micimutr
Na Vánocích nejvíce ze všechu zbožňuju pohádky. Stejně tak celá naše rodina. A tak i letos, jak už je u nás tradicí jsme koukali na novou pohádnu na jedničce, která nesla název MiciMutr.

žánr: pohádka

postavy: MiciMutra (L. Šafránková), princezna Karolína (M. Šoposká), Vítek (O. Novák), Pepé (M. Dejdar), Jirka (J. Weinzettel)

děj: Nad královským hradem krouží stín velikého draka, princezna Karolína si s pláčem zkouší černé smuteční šaty a na nádvoří hoduje pár pozvaných princů. Při dobrém jídle probírají, co by se mělo podniknout.
První princ navrhuje nabídnout drakovi místo princezny pár set poddaných, druhý zase soudí, že v království zanedbali prevenci a že by se to drakovi mělo rozmluvit, a třetí princ o tom pro změnu zase složil píseň. Ale postavit se drakovi se žádnému z nich nechce...

můj názor: Pohádka měla na můj vkus příliš velkou reklamu, takže jsem od ní hodně očekávala. A tato očekávání tak trošku nenaplnila.
Nicméně mě velmi zaujala originalita námětu- pohádková bytost žijící v realitě někde v Praze a do pohádky jezdí na výlety. Další pohádkovou netradičností byla přeměna draka v loutku- a jestli něco vyzradíš promění se zpátky.
Takže celkově nijak extra nenadchla, ale velmi mile překvapila originalitou. A klidně si říkejte, že to byla kravina, mně se to prostě líbilo.

zdroj obrázku: csfd.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama