Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Říjen 2012

S úsměvem na tváři jde všechno líp

11. října 2012 v 21:06 | Fiera |  Deníček
Zdravím přátelé,
dneska jsme měli s kamoškou skvělý zážitek. O který se prostě nejde nepodělit. Ale on byl celkově dnešek takový zajímavý. Tak jsem si řekla, že vám ho stručně vylíčím. :)

A abych začala hezky od začátku. Včera jsem si potřebovala něco vyřídit a vyzvednout, takže jsem jela po škole domů (jo už po třetí nám odpadla přednáška z biostatistiky). Tak jsem zůstala doma a jela ráno s rodiči směr Brno. Sranda, že jsem dorazila na privát kolem 6:15 ráno (toho brzkého času se vůbec neděste). A na pokoji hrála TV. (Jo máme tam TV.) Nejdřív jsem se vyděsila, že jsem ji nějak navypla, když jsem ve středu ráno odcházela a spolubydla ji nechala zaplou. Ale pak jsem uviděla spolubydlu v posteli.
Sranda, že i když jsem šla potichoučku, tak se slečna vzbudila, pozdravila a vyděšeně se ptala kolik je hodin. No moje odpověď kolem čtvrt na sedm jí přišla asi brzká, takže zapadla zpátky do peřin. No mezitím mi ještě stačila sděli, že byla s děcmama pařit a nevypla TV páč neví kam dala ovladač. No ne, že by ležel vedle ní na nočním stolku. :D Takže ranní zprávy měly za chvíli utrum.

Troška hudby

7. října 2012 v 12:53 | Fiera
Tak jsem si něco potřebovala stáhnout do školy, zase nějaké ty ppt z přednášek, abych měla orientaci k zápiskům. No a řekla jsem jsem si, že si k tomu něco pustím. A zcela náhodou jsem narazila na tyhle pěkné písničky od Davida Cooka. Nějak jsem nemohla odolat a řekla si, že se o ně podělím s vámi.

Jako první tedy Right here, with you

A druhá s názvem Let me fall for you

Jak se vám písničky líbí? Mně osobně se opravdu líbí slova.

zdroj videí: youtube.com

Škola na plné obrátky

3. října 2012 v 18:56 | Fiera |  Deníček
Zdravím vás přátelé,
to jste se zase vyděsili co? Už dlouho jsem váms em nic nenapsala. No vlastně celé září. Ale víte co, já jsem nějak neměla, náladu sem něco psát. Asi je to trošku divné, že? Ale ona ta období, kdy sem něco pořád píši, a následně jen sem tak něco se docela střídají. Nicméně tohle je myslím nejdelší odmlka. A abych pravdu řekla, ani jsem si nevšimla, že by to bylo tak dlouho, co jsem sem nic nepsala. Ale teď už k věci.

Možná jste to postřehli, tedy vy ti všímavější jste zaznamenali, že jsem v druhé polovině srpna byla na řeckém ostrově Krétě. Abych řekla, celkem to tam bylo fajn až na nějaké detaily. No však taky se celou dobu odhodlávám k tomu, abych vám sem zase natřískala pár foteček. No jsem ráda, když se lidé kochají obrázky hezkých věcí. Ale to jsem zase od tématu. :) Tak až se mi bude chtít, tak můžete čekat krétský článeček.

Jak už jsem tu dříve někdy v červenci psala, že jsem si přes léto odbývala nějakou tu praxi. No a stejně tak první dva zářijové týdny. To jsem si navštívila Kliniku nemocí oční a optometrie- tam se mi líbilo- a ICRC- čili zpracování biosignálů. Nebylo to špatné, ale jelikož jsme ještě většinu předmětů k této problematice neměli byla to trošku Španělská vesnice. No, ale zase jsme se tam potkali s kamoškou z oboru a bylo tam mladé osazenstvo, takže bylo docela veselo a rychle to utíkalo. No a kluci nám to i hezky vysvětlovali. (No prostě počítali s tím, že jsme absolutně mimo)

Také jsem si letos opět užila naše vesnické Hode. Tentokrát jsem si pozvala slečnu ze Španělska a Ukrajiny, holt chlapec z Turecka se asi zalek a odletěl domů. :D No pořád se jedná o dobrovolníky z EDS. A holky byly přímo nadšené. Dokonce jsem je trošku provedla po naší vesnici a odchytla mě zdejší exstarostka a prý, jestli bych něco nesepsala do místního zpravodaje. Tak budeme s holkama sepisovat článek jak se jim v našem zapadákově líbilo. Jo to bude sranda.

No a třetím zářijovým týdnem začala škola. Jo jo, takže teď jedu třetí týden a je to znát. Už to zase všechno běží na sto procent. Před chvílí jsem si hrála tedy s protokolem do labin se zdravotní ekologie. Takže už nám zase krásně dávají pocítit, abychom se neflákali a studovali. Jo jo.

Tak se mějte fanfárově já se jdu ještě mrknout na něco na zítra.
vaše Fierush