Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Květen 2013

Ještě žije...

17. května 2013 v 16:09 | Fiera |  Deníček
Zdravím vás miláčkové po sáhodlouhé odmlce,
tak nějak jsem, ale asi odvykla tomu si sem psát veškeré události/neudálost. Dobře svým způsobem není ani čas ani chuť. Aneb stala se ze mne vysokoškolská lemra líná. (Nedávali ji náhodou teď někdy v TV?)

Momntálně se nacházím na konci prvního týdne zkouškového. Ehe, pozitivní je, že mám jednu zkoušku hotovou, světe div se za B a dnešní zápočet jsem také dala. No v pondělí bych měla mít výsledek z pondělní zkoušky. Jsem na něj vážně zvědavá, poněvadž si nejsem tak zcela jistá tím, jak jsem to napsala.

Nějak jsem dostala po zápočtu náladu a šla se projít do knihkupectví. (ó jak nečekané) A světe div se, jsem zjistila, že už vyšel druhý díl Anny krví odděné, kupodivu jsem si ji ale nekoupila. :D Za to jsem si koupila jinou knihu, no za 29,- jsem ji tam prostě nemohla nechat ležet. Zvlášť, když mne zaujala již před nějakou dobou. Tak i kdyby byla špatná, těch několik korun mne nebude mrzet. No uvidíme, co se z ní vyklube.

Což mi připomíná další věc. Poslední dobou jsem si nějak oblíbila čtení knížek v originále (rozumějte angličtině a pokusu přelouskání Čajky/tedy Racka v ruštině). Ehe no nejsou to kdovíjak duchaplné knihy, ale na procvičení slovní zásoby to docela postačí.

Kromě toho za nějakých 6 hodin (přibližně) vyrážím na jednodenní výlet s holkama do Chorvatska. Chceme si projít Plitvická jezera. Tedy ne přímo v té vodě, ale ten park mám na mysli. Snad nám tedy vyjde počasí. I když co jsem koukala, tak by mělo být krásně slunečno a příjemných 20 stupňů. Uvidíme.

Tak zatím páčko a třeba se vám zase někdy ozvu,
vaše Fiera