Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Ještě žije...

17. května 2013 v 16:09 | Fiera |  Deníček
Zdravím vás miláčkové po sáhodlouhé odmlce,
tak nějak jsem, ale asi odvykla tomu si sem psát veškeré události/neudálost. Dobře svým způsobem není ani čas ani chuť. Aneb stala se ze mne vysokoškolská lemra líná. (Nedávali ji náhodou teď někdy v TV?)

Momntálně se nacházím na konci prvního týdne zkouškového. Ehe, pozitivní je, že mám jednu zkoušku hotovou, světe div se za B a dnešní zápočet jsem také dala. No v pondělí bych měla mít výsledek z pondělní zkoušky. Jsem na něj vážně zvědavá, poněvadž si nejsem tak zcela jistá tím, jak jsem to napsala.

Nějak jsem dostala po zápočtu náladu a šla se projít do knihkupectví. (ó jak nečekané) A světe div se, jsem zjistila, že už vyšel druhý díl Anny krví odděné, kupodivu jsem si ji ale nekoupila. :D Za to jsem si koupila jinou knihu, no za 29,- jsem ji tam prostě nemohla nechat ležet. Zvlášť, když mne zaujala již před nějakou dobou. Tak i kdyby byla špatná, těch několik korun mne nebude mrzet. No uvidíme, co se z ní vyklube.

Což mi připomíná další věc. Poslední dobou jsem si nějak oblíbila čtení knížek v originále (rozumějte angličtině a pokusu přelouskání Čajky/tedy Racka v ruštině). Ehe no nejsou to kdovíjak duchaplné knihy, ale na procvičení slovní zásoby to docela postačí.

Kromě toho za nějakých 6 hodin (přibližně) vyrážím na jednodenní výlet s holkama do Chorvatska. Chceme si projít Plitvická jezera. Tedy ne přímo v té vodě, ale ten park mám na mysli. Snad nám tedy vyjde počasí. I když co jsem koukala, tak by mělo být krásně slunečno a příjemných 20 stupňů. Uvidíme.

Tak zatím páčko a třeba se vám zase někdy ozvu,
vaše Fiera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama