Prosím o zhodnocení povídky Byl to Osud na motivy The Vampire Diaries >zde<

Ehhhhm

15. května 2014 v 22:38 | Fiera |  Deníček
Ahoj lidičky,
je to síla co? Ale po letech jsem si opět vzpomněla za vítala sem. No řekla jsem si, že bych zase mohla něco napsat. Ale co, to je otázka, že?

Tak v první řadě bych tu mohla napsat něco o tom, co jsem vlastně ty měsíce, co jsem tu nebyla dělala. Ale věřte mi je to celkem nuda. Pořád to samé. Nic moc se vlastně nezměnilo.

Na jednu stranu je to dobře na druhou je to škoda.

Ale přece jen něco zajímavého se stalo. Pamatujete jak jsem kdysi zmiňovala různé projekty v zahraničí? Tak jsem se jich pár za tu dobu opět účastnila.
v červnu 2013 v tureckém Izmiru
v srpnu 2013 ve španělské Murcii (Caravaca de la Cruz)
a letos v březnu jsem byla v arménském Jerevanu.

Možná si říkáte, proč jsem si vybrala zrovna Arménii. Důvod je jednoduchý, od toho, co u nás byla slečna z Arménie na rok jsem se rozhodla, že se tam chci někdy podívat, a tak jsem využila příležitosti, která se nabízela a byl to neskutečný týden. Armenie je prostě boží. Jo jasně je to na východ, netradiční destinace. Ale lidi tam jsou srdečný. Ačkoli to tam občas vypadá jak ze středověku, mají nádhernou přírodu a lidi vám umí rozsvítit den. Takže pokud budete mít příležitost určitě se tam podívejte. A pokud umíte rusky tak máte větší pravděpodobnost, že se domluvíte než třeba s angličtinou. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama